FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří Balcárek

Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří Balcárek Z n o j m o - Ve 14. kole Fortuna národní ligy nás čeká jedna z nejdelších cest v soutěži, míříme totiž až na sever k německým hranicím. Našim soupeřem bude čtrnáctý Varnsdorf. Ten je sice v tabulce na spodních místech, trenér Jiří Balcárek ale opět očekává náročný duel a varuje před lehkovážností.

 
 
 

V aktuálním ročníku FNL se na venkovních hřištích prezentujeme až na výjimky velice dobrými výkony, přesto jsme z posledních dvou vyšli naprázdno. V Třinci i na Žižkově jsme si vypracovali řadu šancí, které však zůstaly nezužitkovány. „V posledních dvou utkáních jsme i navzdory dobrému výkonu a spoustě vypracovaných šancí nezískali žádný bod, což bychom nyní samozřejmě chtěli změnit,“ potvrzuje trenér Jiří Balcárek.

Znojemský kouč varuje před nějakým podceněním s ohledem na umístění soupeře v tabulce. „Varnsdorf se nachází v dolní části tabulky, potřebuje každý bod, dá se tedy očekávat, že do duelu dá velké nasazení, agresivitu, srdce a bude se na hřišti rvát o každý metr,“ upozorňuje.


14.k. FNL
Neděle
5. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION V KOTLINĚ

Nelehký zápas očekává i útočník Rosťa Šamánek. „Čekám těžké utkání, Varnsdorf se zvedá. Uhrál remízu v Opavě, zvítězil doma nad Frýdkem a jen těsně prohrál v Pardubicích. Takže čekám těžký zápas, ostatně jako každý v letošním ročníku FNL,“ říká autor tří gólů v aktuální sezóně.

Jak bylo zmíněno v úvodu, do Varnsdorfu nás čeká dlouhá cesta. „Nevadí mi to, zvykl jsem si. Akorát mám sedm žlutých, takže doufám, že nějak vydržím ještě. To jsem v životě nezažil. Doufám, že si z Varnsdorfu odvezeme alespoň bod,“ komentoval záložník Matúš Lacko.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin