FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Do dalekého Varnsdorfu bojovat o další ligové body

Do dalekého Varnsdorfu bojovat o další ligové body Z n o j m o - Poslední z dlouhých cest podzimu. Po zápasech v Sokolově a Ústí nad Labem zkompletujeme nejdelší cestování v lize ve Varnsdorfu. Svěřenci trenéra Frťaly jsou v tabulce na čtrnáctém místě a potřebují sbírat každý bod, aby se vyhoupli do klidnějších vod tabulky. Náš tým by pro změnu rád navázal na povedené venkovní zápasy, tentokrát však i bodově. Z Třince a Žižkově jsme totiž i přes dobrý herní projev odjížděli s prázdnou. Výkop utkání je naplánován na nedělních 14:00.

 
 
 

Varnsdorf zatím nedokázal nenavázat na úspěšnou sezónu 2014/15, kdy obsadil druhé místo. V minulém ročníku se dokonce musel v jednu chvíli strachovat o záchranu. Nakonec však obsadil jedenácté místo a do aktuálního ročníku vyrazil s tím, že by se chtěl vyhnout zmíněným peripetiím z loňské sezóny. To se však svěřencům trenéra Frťaly nedaří. Varnsdorf je momentálně na 14. místě před Ústí nad Labem a to jen díky lepšímu skóre (Ústí v aktuálním kole zvítězilo nad Olympií a Varnsdorf přeskočilo pozn. red.). Situace tedy nikterak růžová.


14.k. FNL
Neděle
5. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION V KOTLINĚ

Paradoxem však je, že ze třinácti utkání odešli Severočeši sedmkrát bez prohry, ovšem hned v šesti případech z toho byly remízy, což je právě příčina umístění ve spodní části tabulky. V posledních utkáních se přitom Varnsdorfu poměrně daří. Remíza na půdě silné Opavy a poté důležitá domácí výhra nad Frýdkem-Místkem. O minulém víkendu navíc sahali Varnsdorfští po třech bodech na hřišti výborně hrajících Pardubic, vedli už 2:0. Domácím se však povedlo vývoj utkání otočit.

Zraky varnsdorfských fanoušků se tak upínají k domácímu utkání se Znojmem. V minulé sezóně se povedlo Varnsdorfu náš tým na jaře porazit 2:1, stejným výsledkem skončil i podzimní zápas na jihu Moravy. V paměti ale ještě možná máte vysokovou znojemskou výhru na severu Čech ze sezóny 2015/16 6:0.

Vedle tradičních tváří, jako je brankář Porcal nebo Pavlo Rudnytskyy, můžeme v kádru najít například také ex-reprezentanta Martina Fenina, jež se snaží oživit kariéru na severu Čech. Zde ale pálí jiný útočník. Stanislav Klobása po svém příchodu na hostování z Mladé Boleslavi, dokázal v šesti utkáních vstřelit čtyři branky.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin