FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Do dalekého Varnsdorfu bojovat o další ligové body

Do dalekého Varnsdorfu bojovat o další ligové body Z n o j m o - Poslední z dlouhých cest podzimu. Po zápasech v Sokolově a Ústí nad Labem zkompletujeme nejdelší cestování v lize ve Varnsdorfu. Svěřenci trenéra Frťaly jsou v tabulce na čtrnáctém místě a potřebují sbírat každý bod, aby se vyhoupli do klidnějších vod tabulky. Náš tým by pro změnu rád navázal na povedené venkovní zápasy, tentokrát však i bodově. Z Třince a Žižkově jsme totiž i přes dobrý herní projev odjížděli s prázdnou. Výkop utkání je naplánován na nedělních 14:00.

 
 
 

Varnsdorf zatím nedokázal nenavázat na úspěšnou sezónu 2014/15, kdy obsadil druhé místo. V minulém ročníku se dokonce musel v jednu chvíli strachovat o záchranu. Nakonec však obsadil jedenácté místo a do aktuálního ročníku vyrazil s tím, že by se chtěl vyhnout zmíněným peripetiím z loňské sezóny. To se však svěřencům trenéra Frťaly nedaří. Varnsdorf je momentálně na 14. místě před Ústí nad Labem a to jen díky lepšímu skóre (Ústí v aktuálním kole zvítězilo nad Olympií a Varnsdorf přeskočilo pozn. red.). Situace tedy nikterak růžová.


14.k. FNL
Neděle
5. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION V KOTLINĚ

Paradoxem však je, že ze třinácti utkání odešli Severočeši sedmkrát bez prohry, ovšem hned v šesti případech z toho byly remízy, což je právě příčina umístění ve spodní části tabulky. V posledních utkáních se přitom Varnsdorfu poměrně daří. Remíza na půdě silné Opavy a poté důležitá domácí výhra nad Frýdkem-Místkem. O minulém víkendu navíc sahali Varnsdorfští po třech bodech na hřišti výborně hrajících Pardubic, vedli už 2:0. Domácím se však povedlo vývoj utkání otočit.

Zraky varnsdorfských fanoušků se tak upínají k domácímu utkání se Znojmem. V minulé sezóně se povedlo Varnsdorfu náš tým na jaře porazit 2:1, stejným výsledkem skončil i podzimní zápas na jihu Moravy. V paměti ale ještě možná máte vysokovou znojemskou výhru na severu Čech ze sezóny 2015/16 6:0.

Vedle tradičních tváří, jako je brankář Porcal nebo Pavlo Rudnytskyy, můžeme v kádru najít například také ex-reprezentanta Martina Fenina, jež se snaží oživit kariéru na severu Čech. Zde ale pálí jiný útočník. Stanislav Klobása po svém příchodu na hostování z Mladé Boleslavi, dokázal v šesti utkáních vstřelit čtyři branky.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies