SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Už se těším až si zahraju za Znojmo, říká David Štrombach pro Znojemský deník

Už se těším až si zahraju za Znojmo, říká David Štrombach pro Znojemský deník Z n o j m o - Celé jaro trénoval se Znojmem, ovšem nemohl za něj kvůli administrativním náležitostem nastoupit, a tak musel vzít ofenzivní záložník David Štrombach za vděk místo Fortunu národní ligy Juniorskou ligou v dresu Zbrojovky Brno. Pochopitelně se tedy těší, že může opět zasáhnout do bojů v dresu 1.SC. Znojemský deník přinesl s Davidem na začátku letní přípravy zajímavý rozhovor.

 
 
 

Jak na vás zapůsobil první trénink?
Zatím mám pozitivní dojmy. Je to něco jiného, když se sejde třicet hráčů, nový trenér. Většinu kluků znám, takže to bylo v pohodě. Začínáme od začátku všichni na stejné lajně.

Jaro jste strávil v Juniorské lize. Uškodilo vám?
Moc mi nepomohlo, hrál jsem sedm zápasů s ročníkem 2000, jako kdybych hrál proti dorostencům. To bylo něco úplně jiného, takže se těším, že si zahraju za Znojmo.

Cítil jste, že protihráče převyšujete?
Myslím si, že jo, nebylo těch zápasů zase tolik a nějaké góly jsem dal.

Máte obavy, jaké bude zase setkání s dospělým mužským fotbalem?
Už jsem hrál v Prostějově, zvykl jsem si, toho se ani nebojím.

V čem vás půlrok zabrzdil?
Cítím na trénincích, i když je to příprava, že mi trošku chybějí síly. Musím dohnat i kondici. Přece jen jsem hrál za půl roku sedm zápasů.

Jak vypadal váš jarní program?
Celý týden jsem vždycky trénoval se Znojmem, což chtěl trenér Kučera, za Zbrojovku jsem chodil jen na zápasy.

Jak jste to snášel?
Bylo to těžké. Trénoval jsem s klukama celý týden a na zápas jsem nemohl, nic příjemného.

Jak se na vás dívali spoluhráči ve Zbrojovce?
Asi to moc nepociťovali, protože v juniorce jich bylo tak pět, takže se doplňovala z áčka. Když někdo nepřišel, hrál jsem já. Problém v juniorce nebyl.

CELÝ ROZHOVOR NA WEBU ZNOJEMSKY.DENIK.CZ

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies