FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Znojemský deník: Šamánek připravil efektně šanci pro Helíska. Mohlo jít o gól měsíce, říká

Znojemský deník: Šamánek připravil efektně šanci pro Helíska. Mohlo jít o gól měsíce, říká Z n o j m o - Dva góly a přesto jsme z Příbrami v sobotu odjížděli s prázdnou. Obě trefy byly posouzeny jako ofsajdové, jedna z nich však měla být regulérní. Hlavní postavou obou okamžiků byl Rosťa Šamánek, u prvního jako asistent, u druhého jako střelec. Pokud pomineme tyto dvě události, připravil i největší šanci utkání, když patičkou přiťukl do dobré pozice Davidu Helískovi. Právě tyto témata probíral v rozhovoru pro Znojemský deník.

 
 
 

Příbrami jste dali dvě branky, přesto jste nevyhráli. Je to paradoxní?
Trochu jo. Ze svého pohledu mohu zhodnotit jen první gól, kdy jsem přihrával Dominiku Urbančokovi, který pak uklidil míč do sítě. Už ve hře jsem si byl jistý, že o ofsajd jít nemohlo. Vybíhal zpoza obránce. Po zápase jsme se koukali na video, které potvrdilo regulérnost branky.

Podruhé jste skóroval vy...
Dostal jsem od obránce ránu a pak už nic neviděl. Video však ukázalo, že tentokrát to ofsajd byl.

V Příbrami jste v roce 2014 dostali podivný gól v nastaveném čase na 1:1, který stvrdil váš sestup do druhé ligy. Cítíte z tohoto pohledu frustraci?
Na tohle jsem si na hřišti nevzpomněl. Mrzí mě každý regulérní gól, který rozhodčí neuzná. Nedívám se na to z pohledu, že jsme hráli v Příbrami a mávli nám tam dva ofsajdy. Štve mě, že jsme měli zápas vyhrát.

Po druhém neuznaném gólu jste se těžce sbíral ze hřiště. Co se přihodilo?
Po centru mě dostupoval obránce a ramenem mě trefil do brady. Pořád mě bolí a pobolívala mě i hlava. Naštěstí to rychle odeznělo.

Váš nejsvětlejší okamžik představovala efektní patička do velké šance Davidu Helískovi. Vyčítal jste mu poté, že krásný okamžik nevyšperkoval gólem?
Ani ne, řekl jsem mu jen, že kdyby to dal, mohlo jít třeba i o gól měsíce. Přihrávka vyšla úplně přesně, jak jsem ji zamýšlel. Povedlo se nám to, škoda že situace neskončila vedoucí brankou.

CELÝ ROZHOVOR NA WEBU ZNOJEMSKY.DENIK.CZ

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies