SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Trenér Oldřich Machala: Výsledky Třince pro mě nejsou překvapením

Trenér Oldřich Machala: Výsledky Třince pro mě nejsou překvapením Z n o j m o - Bez svého asistenta Petara Aleksijeviće dirigoval ve čtvrtek ráno své svěřence trenér Oldřich Machala. Hráči vystihli ten správný moment, ihned po tréninku totiž začalo vytrvale pršet. Znojemský lodivod věří, že po sobotním utkání v Třinci se nebude rovnat nálada právě deštivému počasí, čeká však velmi těžký zápas. Není divu, Třinečtí mají výbornou formu.

 
 
 

O uplynulém víkendu hrál Třinec domácí pohár v Olomouci (Třinec zvítězil 1:0). Byl jste na "špionáži"?
Byl jsem na tom utkání a Třinec je velmi kvalitní mužstvo, věděl jsem, že hodně posílil. Ten tým je dobrý a myslím, že to potvrdil i výsledek v Olomouci, bylo to zcela zasloužené.

Jak se vám Třinec jevil po herní stránce?
Po herní stránce velice dobře, protože si myslím, že byl lepší než Olomouc. Mají vysoké hráče, což vždy mívali, dobrý přechod do útoku, kvalitní hráče na krajích. Je to velice dobře poskládaný, konsolidovaný tým.

Přesto, je pro vás překvapení, že je Třinec v tabulce tak nahoře?
Nepřekvapuje mě to, jak už jsem zmiňoval Třinec dobře posílil a doplnil kádr. Ta pozice v tabulce je zasloužená.

Dá se odhadnout, kde je větší síla Třince, zda doma, či venku?
Těžké říct, viděl jsem Třinec v této sezóně dvakrát. Je to velice agresivní tým, hraje dobrý fotbal.

Přišlo vám vhod delší volno vzhledem k tomu, že jsme o víkendu nehráli, nebo právě naopak?
Jelikož nás bylo málo, protože jsme měli některé zraněné hráče, tak jsem volno i z tohoto pohledu uvítal. Trénovalo nás dvanáct. Nyní je to v pořádku. Jedeme do Třince s tím, že chceme bodovat, i když samozřejmě víme o náročnosti utkání.

Teď trochu s nadsázkou, už jste si zvykli na sbíječky na stadionu při trénincích?
To se nedá nic dělat. Těšíme se, až bude stadion hotový a půjdeme do naši kabiny, zlepší se zázemí i pohodlí.

Může mít toto omezení třeba i do určité míry vliv na výkony?
Na to se vůbec nechci vymlouvat. Zkrátka jsme dva zápasy doma nezvládli a mě to strašně mrzí, neukázali jsme našim fanouškům vůbec nic. Venku hrajeme úplně jinak a já doufám, že právě na venkovní výkony navážeme v Třinci a budeme se dobrým výkonem prezentovat i doma s Pardubicemi.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies