SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Do Třince hájit venkovní neporazitelnost

Do Třince hájit venkovní neporazitelnost Z n o j m o - Již v sobotních 10:15 nastoupí naši fotbalisté k utkání 6. kola Fotbalové národní ligy v Třinci. Soupeř se veze na vítězné vlně a v tabulce je pouze o jednu pozici před námi - třetí. Bude to tedy jistě zajímavý souboj o přední příčky tabulky. Svěřenci trenéra Machaly doposud venku ještě neztratili ani bod a tuto sérii budou chtít pochopitelně prodloužit i v Třinci.

 
 
 

Znojmo se naposled s Třincem střetlo v druhé lize v sezóně 2011/12. V té další totiž bojovali Třinečtí v MSFL. Dokázali se ovšem rychle vrátit, to už ale náš klub zápolil v Synot lize. Nyní se opět cesty obou týmů spojí. A bude to duel jako řemen, Slezané jsou na třetím a Znojmo na čtvrtém místě.

FK Fotbal Třinec - 1.SC Znojmo FK
Sobota 13.9.2014 (10:15 hod.)

V minulé sezóně skončil Třinec na devátém místě. Nyní se však zdá, že svěřenci trenéra Kalivody by mohli myslet i výše. Po pěti kolech se totiž, pro někoho možná trochu překvapivě, nacházejí na třetím místě tabulky. Mají přitom stejný počet bodů jako Žižkov a Opava, za ně je řadí pouze horší skóre. Dobrý vstup Slezanů do sezóny podtrhává ještě doslova vražedný los. Narazili v něm například na Zlín, Karvinou, Opavu a nyní je čeká těžký trojboj - Znojmo, Olomouc, Táborsko. Tedy všechno týmy s nejvyššími ambicemi.

Třinec si navíc vylepšil již tak dobrou náladu víkendovým vítězstvím v domácím poháru na půdě favorizované, leč stále trápící se Olomouce.

Velmi zajímavě doplnil Třinec kádr před aktuální sezónou. Za všechny můžeme jmenovat velezkušeného obránce Benjamina Vomáčku, který přišel z Baníku Ostrava. Ani ofenziva nezůstala pozadu, kádr posílil s Žiliny René Dedić a světoběžník Ondřej Smetana.

Trenéři před zápasem

MAREK KALIVODA (TŘINEC) - Znojmo má obrovskou kvalitu, bude to pro nás jedno z nejtěžších utkání. Nemůžeme myslet na to, že jsme na vítězné vlně. Do zápasu musíme jít s pokorou, plnou koncentrovaností. Půjdeme se porvat o tři body (zdroj: Igor Mainka/fotbaltrinec.cz)

OLDŘICH MACHALA (ZNOJMO) - Třinec je velmi kvalitní mužstvo, věděl jsem, že hodně posílil. Ten tým je dobrý a myslím, že to potvrdil i výsledek v Olomouci v domácím poháru, bylo to zcela zasloužené. Jeho pozice mě vůbec nepřekvapuje.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2011-2012 Znojmo - Třinec 0:0
2011-2012 Třinec Znojmo 2:1 (0:0)
2010-2011 Znojmo - Třinec 2:0 (0:0)
2010-2011 Třinec - Znojmo 0:3 (0:1)

Stěžejní hráči soupeře

Benjamin Vomáčka Pavel Malíř Miroslav Ceplák Petr Joukl

Porovnání týmů

3. místo v tabulce 10 bodů
9:7 skóre 1,8 gólů na zápas
1 čisté konto R-P-V-V-V forma
1 červená karta 3 body doma
4. místo v tabulce 9 bodů
10:8 skóre 2 góly na zápas
2 čistá konta V-V-P-V-P forma
1 červená karta 9 bodů venku

Informace pro fanoušky

Pokladna (označena „H“) pro hostující fanoušky je veden od WERK Arény, přes atletický stadion. Parkoviště pro tyto fanoušky je před vjezdem do areálu zimního stadionu. Sektor hostů je vybaven lavičkami, WC a bufetem.

Pokladny budou otevřeny od 9:00 hod.

Upozornění ze strany pořadatele zápasu

Důrazně upozorňujeme, že je zakázáno na stadion vnášet jakékoliv nebezpečné předměty včetně pyrotechniky, alkoholu, či omamných látek. Je rovněž zakázáno vnášet transparenty s urážlivou, či protizákonnou tématikou.

Každý návštěvník je povinen se na vyzvání podrobit osobní prohlídce, včetně prohlídky tašky. V případě odmítnutí nebude vpuštěn na stadion bez nároku na vrácení vstupného.

Je přísný zákaz vhazování jakýchkoliv předmětů na hrací plochu.

Chovejte se na stadionu Rudolfa Labaje tak, abyste neohrožovali druhé na životě, zdraví a majetku.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies