SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Trenér Machala před Varnsdorfem: Varnsdorf? Rychlé, agresivní mužstvo

Trenér Machala před Varnsdorfem: Varnsdorf? Rychlé, agresivní mužstvo Z n o j m o - Trenéra Oldřicha Machalu možná čeká při zápase ve Varnsdorfu oříšek v podobě poskládání sestavy. Některé hráče totiž v týdnu postihla viróza. Trenér však věří, že krom Tomáše bude mít kompletní kádr. Do hry se navíc vrací klíčový hrotový útočník Libor Žondra. Náš kouč charakterizoval nedělního soupeře především jako rychlý, agresivní tým. Jednoduché to nebude, ale jedeme na sever Čech bodovat.

 
 
 

Martin Hudec v rozhovoru pro web FNL uvedl, že sice respektuje sílu Varnsdorfu, ale nic jiného než výhru nebere. Souhlasíte s ním?
Samozřejmě chceme uspět a chceme vyhrát, i když pochopitelně soupeře respektuji. Viděl jsem hrát Varnsdorf se Zlínem a podal dobrý výkon. Má rychlé, agresivní mužstvo s dobrými standardními situacemi. V druhé lize není lehkého zápasu, ale samozřejmě chceme uspět.

V tabulce jsme na čtvrtém místě a Varnsdorf v uvozovkách až na třináctém. Dělí nás však pouhé dva body.
Tabulka je opravdu našlapaná, to jsem ještě nezažil. Týmy jsou hrozně vyrovnané, každý může porazit každého. Počítáme, že ve Varnsdorfu to nebude jednoduché, ale jak už jsem uvedl, chceme bodovat.

Opět nás zřejmě čeká dobývání obrany?
Musíme si na to zvyknout, že když někam přijedeme, budeme hrát do plné obrany. Bude to hrozně složité, ale třeba v Třinci jsme si s tím poradili a věřím, že si s tím poradíme i ve Varnsdorfu.

Některé hráče trápila viróza, můžete říct nebo odhadnout, zda budou připraveni k zápasu?
Doufám, že do zítřka budou všichni v pořádku, a že pojedeme kompletní.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies