SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Připravujeme se na Varnsdorf. Některé hráče trápí viróza

Připravujeme se na Varnsdorf. Některé hráče trápí viróza Z n o j m o - Remízový zápas s Pardubicemi je již minulostí, nyní už vyhlížíme nedělního soupeře. V rámci osmého kola Fotbalové národní ligy náš čeká dlouhá cesta na sever Čech - do Varnsdorfu. Celý týden je tak jako obvykle naplněn tréninkem. Na hráče čekala posilovna i hřiště. Nepříjemností však je, že do kabiny zavítala viróza, která postihla menší část kádru.

 
 
 

Dobrou zprávou je, že do lehkého tréninku už se zapojil Tomáš Cihlář a jeho návrat do plného tréninku se odhaduje na čtrnáct dní. Zprávou špatnou je, že některé z hráčů postihla viróza a nyní se intenzivně léčí, aby byli na neděli fit. Potíže měl také v neděli v průběhu zápasu s Pardubicemi Daniel Odehnal, jenž kvůli nim musel i v průběhu druhé půle střídat. Byla to však naštěstí jen krátkodobá indispozice a Dan je již v pořádku.

Do Varnsdorfu je to 346 kilometrů a takřka čtyři hodiny cesty. Není tedy divu, že k zápasu se už vyrazí v sobotu. Co očekávat od soupeře? „Musíme se soustředit především sami na sebe a na vlastní výkon, abychom získali tři body,“ má jasno obránce Martin Hudec. Do sestavy se vrací po karetním trestu Libor Žondra.


Z krátkého videa jde velmi dobře slyšet, že se stále intenzivně pracuje na dokončení rekonstrukce stadionu.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies