FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Regionální derby přichází. Úterní podvečer patří zápasu s Tasovicemi

Regionální derby přichází. Úterní podvečer patří zápasu s Tasovicemi Z N O J M O - Poslední přípravný zápas v úterý odehrají znojemští fotbalisté. Od 17:00 vstoupí na hřiště TJ Sokolu Tasovic, kde se představí proti místnímu celku hrající Divizi D. V Tasovicích působí řada bývalých hráčů 1. SC Znojmo FK, na hostování jsou zde poté Jakub Konvalina nebo Petr Kirschner.

 
 
 

Stačí se jen podívat na základní jedenáctku Tasovic z uplynulého přípravného duelu. Proti TJ Spartaku Soběslav nastoupili Konvalina - Švarc, Mička, Odehnal, Lapeš R. - Garčic, Landšperský - Blahoudek, Horáček - Švejkar, Kirschner. Jedná se tedy o osm hráčů, kteří v minulosti prošlo naším klubem, do zápasu ke všemu nenastoupili Miroslav Paul nebo Lukáš Hrazdílek. I díky bývalým fotbalistům Znojma se Tasovice v současnosti pohybují na pátém místě Divize D, do začátku jarní části sezóny jim stále zbývají tři týdny.

Naproti tomu se náš znojemský tým do fotbalového jara naplno vrhne v pondělí, kdy se před televizními obrazovkami utká s FC Vysočinou Jihlava. Původní druholigový zápas se měl odehrát v pátek večer a od generálky s Hodonínem by tak mezera činila dlouhých deset dní.

Úterní střetnutí se koná od 17:00 na hřišti Tasovic. Na regionální duel jsou všichni srdečně zváni.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin