Měli jsme štěstí, že nám nevstřelili branku, uznal Avdič po páteční výhře

Měli jsme štěstí, že nám nevstřelili branku, uznal Avdič po páteční výhře Z N O J M O - Pouze tři hráči v poli na jaře nevynechali jedinou minutu. Vedle Tomáše Cihláře a Davida Machalíka je posledním do party Muamer Avdič, který se pod Františkem Šturmou zabydlel do základní sestavy. Fotbalista z Bosny a Hercegoviny tak nechyběl u páteční výhry nad FK Viktorií Žižkov.

 
 
 

„Odehrál se tu bojovný zápas. Žižkov podle mě hrál aktivněji než my, byl žhavější. Vstřelili jsme však jeden potřebný gól. Kluky musím pochválit za bojovnost, nasazení. Hrálo se o šest bodů,“ vyhrkl po zápase spokojený Avdič, pro kterého se jednalo o desátý zápas v letošní sezóně Fortuna:Národní ligy.

Týmy před utkáním dělilo sedm bodů, přičemž Žižkov byl uvězněný na poslední příčce tabulky. „Hráli o všechno, z jejich podání to byl takový vabank. Rovněž pro nás se jednalo o důležité utkání. Z obou stran to byl hodně důrazný fotbal,“ připomněl významnost duelu, po kterém znojemští fotbalisté svému pátečnímu soupeři odskočili na deset bodů.

Ačkoliv se naši hráči v sedmašedesáté minutě ujali vedení, klidu na kopačkách jim to příliš nepřidalo. Naopak pražský celek ještě přidal na intenzitě. „Nahoru dali jednoho útočníka, takže nás zatlačili a my se zatáhli. Měli jsme štěstí, že nám nevstřelili branku,“ uznal šestadvacetiletý hráč, který se také zmínil o nových posilách.

„Do kabiny zapadli dobře, ukázali svoji kvalitu. Podrželi míč a dokázali přejít jeden na jednoho. Zásluhou toho jsme si ve druhém poločase vytvářeli nějaké šance,“ dodal na závěr borec, který v probíhající sezóně vstřelil dvě branky.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin