FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Bude důležité táhnout za jeden provaz, řekl Hlůže před Žižkovem. U Anglie a Brazílie viděl rozdíly

Bude důležité táhnout za jeden provaz, řekl Hlůže před Žižkovem. U Anglie a Brazílie viděl rozdíly Z N O J M O - Již tento pátek na naše fotbalisty čeká velmi důležitý zápas. Od 18:00 se na domácím stadionu utkají s poslední FK Viktorií Žižkov, na pražský klub mají v současnosti náskok sedmi bodů. A podle Nicolase Hlůžeho je v silách znojemského mužstva bodový rozdíl ještě navýšit. „Máme na to dost kvalitní tým,“ domnívá se šikovný záložník.

 
 
 

Poslední soutěžní utkání znojemští fotbalisté odehráli šestnáctého března. Po remíze 1:1 na hřišti FK Fotbalu Třince se totiž od následujícího pondělí rozeběhla reprezentační přestávka. Během ní se Česko postavilo ke dvěma velkým duelům, přičemž na hřišti Anglie prohrála 0:5, v úterý poté s Brazílii padla 1:3. Utkání si nenechal ujít ani Nicolas Hlůže.

„Oba zápasy jsem sledoval doma. Myslím si, že duel s Anglií se nároďáku vůbec nepovedl. S Brazílií se mi líbil první poločas. Kluci v něm herně podali mnohem lepší výkon než v Anglii. Dle mého názoru bylo ale vidět, že jak Anglie, tak i Brazílie jsou fotbalově někde jinde,“ vyjádřil se ke konfrontacím dvacetiletý fotbalista.

Zatímco český nároďák prošel nezvykle atraktivním obdobím, naši hráči během pauzy nezaháleli. „Trénovali jsme intenzivněji. Od konce přípravy však mám zdravotní problémy. Přestože jsem klukům zatím na hřišti nemohl pomoci, tak jsem větší část tréninků odtrénoval,“ nechal se Hlůže slyšet při středečním povídání.

Jeho páteční start proti Žižkovu tak v této chvíli zůstává nejistý. O síle kádru však nepochybuje. „Uvědomujeme si důležitost tohoto zápasu, hraje se vlastně o 6 bodů. Myslím si, že to bude bojovný zápas. Pokud k němu všichni přistoupíme na sto procent, a budeme hrát naši hru, tak věřím, že to zvládneme. Máme na to dost kvalitní tým. Z naší strany bude důležité hrát to, co po nás chce trenér a táhnout za jeden provaz,“ prohodil bývalý fotbalista FK Jablonec.

Hlůže během dosavadního znojemského angažmá naskočil do šesti druholigových zápasů, v domácím střetnutí s Ústí nad Labem zvyšoval na 3:0. V zimní pauze se ovšem mohlo uskutečnit potenciální hostování. „Pod minulým trenérem jsem nedostával tolik příležitostí, tak bylo v jednání, ale po příchodu nového trenéra se situace změnila a jsem rád, že jsem mohl zůstat v týmu. Moc mě ale mrzí zranění, které mě zatím nepustí do plné zátěže,“ dodal na závěr talentovaný fotbalista.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin