Důležité utkání přichází. Hostíme FK Viktorii Žižkov, tým s nejhorší obranou ligy

Důležité utkání přichází. Hostíme FK Viktorii Žižkov, tým s nejhorší obranou ligy Z N O J M O - Také druhý jarní domácí duel bude pro znojemský klub klíčový. V současné době se ve Fortuna:Národní lize nacházíme na dvanácté pozici se ziskem dvaceti bodů, náš příští soupeř z Viktorie Žižkov má o sedm bodů méně. Pražský celek se ke všemu pyšní negativní statistikou, v devatenácti zápasech žádný z týmu neobdržel více branek.

 
 
 

1. SC Znojmo FK – devatenáct zápasů, dvanácté místo, dvacet bodů, skóre 28:27

FK Viktoria Žižkov – devatenáct zápasů, šestnácté místo, třináct bodů, skóre 20:43

Již toto napovídá, jak klíčové utkání oba týmy čeká. Uspěje-li náš výběr, vytvoří si na poslední Žižkov náskok deseti bodů, což by v závěrečném součtu mohlo hrát velkou roli. Pokud se naopak dočká pražský tým, bude jeho ztráta pouhé čtyři body.

Zápas se odehraje po reprezentační pauze, ve které se znojemský tým snažil zotavit ze zranění. V samém závěru zimní přípravy měl problémy Matúš Lacko, který se tak přidal k Nicolasi Hlůžemu. Zdravotní trable potkaly také Jakuba Kučera, jenž musel střídat proti MFK Chrudim. Do posledního utkání před reprezentační přestávkou nezasáhl ani Van-Dave Harmon. Znojemský kádr tak v současné době počítá dva brankáře, sedmnáct hráčů do pole, přičemž u startu čtyřech z nich visí otazník.

Na straně Žižkova však mají ještě o problém více. Tradiční tým českého fotbalu na podzim získal deset bodů, ke kterým přidal tři v prvním jarním duelu, když porazil 1. SK Prostějov 4:1. Následující dvě utkání však nezvládl, na FC Zbrojovce Brno prohrál 0:6, doma poté nestačil na FK Ústí nad Labem 0:1.

Neúspěšnou část podzimu u pražského týmu odnesl Petr Mikolanda, jehož na trenérské židli na konci října vystřídal Miloš Sazima. Pod třiačtyřicetiletým koučem na jaře dostali příležitost dva brankáři, Pavla Soukupa po přídělu v Brně proti Ústí nad Labem nahradil Karel Hrubeš. Jedenáct zápasů letos ve Fortuna:Národní lize odchytal Martin Otáhal, který jako jediný z tria vychytal nulu.

Jak utkání dopadne, se společnými silami dozvíme od 18:00 na Městském stadionu v Horním parku.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin