Ledecký po Varnsdorfu: Doufal jsem, že můj první gól ve FNL přinese body

Ledecký po Varnsdorfu: Doufal jsem, že můj první gól ve FNL přinese body Z n o j m o - Vstřelil svůj první gól ve Fotbalové národní lize v kariéře, radost ze vstřelené branky mu však hatil nepovedený výsledek. David Ledecký vykřesal jako střídající hráč v první půli ještě naději na body, když snižoval na rozdíl jednoho gólu. Varnsdorf však zasadil našemu týmu ještě dva údery a zvítězil 4:1, z čehož samozřejmě nikdo z našeho týmu nebyl nadšený včetně Davida.

Svůj první gól ve fotbalové národní lize sis asi představoval trochu jinak?
Doufal jsem, že až dám první gól ve Fotbalové národní lize, tak to přinese nějaké body. Po mém snížení na rozdíl jednoho gólu jsme celý tým věřili, že minimálně bod bychom si mohli odvézt. Na konci první půle jsem měli totiž poměrně dost závarů a dobré šance na vyrovnání.

Co proběhlo o přestávce v kabině?
Řekli jsme si, že na Varnsdorf vlétneme. Bohužel jsme inkasovali hned v úvodu druhé půle gól a bylo de facto po zápase.

Ještě k tvému gólu, můžeš popsat, jak padl?
Už před gólem jsem měl šanci. Okli (Tomáš Okleštěk pozn. red.) centroval zleva a já jsem hlavičkoval v jasné šanci, už to měla být branka. Následně z rohu dostal pod sebe Okli další míč a po jeho centru jsem míč lízl a ten šťastně zapadl do brány.

Výsledek 4:1 pro Varnsdorf vypadá poměrně jednoznačně, byl to opravdu tak velký rozdíl, jako vypovídá skóre?
Varnsdorf byl efektivnější, hrál na brejky, z nichž nám dal čtyři góly.

Co vám ve hře Varnsdorfu dělalo problémy?