FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Do Varnsdorfu útočit opět na postupová místa!

Do Varnsdorfu útočit opět na postupová místa! Z n o j m o - Naše utkání ve Varnsdorfu uzavře 24. kolo Fotbalové národní ligy. Náš cíl bude jasný, vrátit se opět na postupová místa, stačí nám k tomu i remízový výsledek. Na Vaňďáku to však nebude od 17:00 vůbec nic jednoduchého. Domácí se na jaře prezentují velice dobrou formou.

 
 
 

Příběh Varnsdorfu z loňské sezóny každý dobře zná, přípominali jsme jej i před naším podzimním vzájemným zápasem. Severočeši si vybojovali druhým místem právo účasti v Synot lize, kvůli nevyhovujícímu stadionu však místo nich postupoval Zlín. Pod novým koučem Skuhravým a se zástupem zraněných se Varnsdorfu na podzim nedařilo a spadl do bojů o záchranu.


24. k. FNL
Neděle
24. DUBNA
17:00 hod.
On-line Twitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO

Stadion Varnsdorf

S novou akvizicí na trenérské lavičce, Roman Veselým, se ale na jaře Vanďáku daří. Na jaře ještě neprohrál a na poslední Sigmu má z dvanáctého místa náskok již osmi bodů. Souvisí to i s tím, že se do hry opět vrátili někteří marodi a tým ze Šlukonovského výběžku začíná znovu "děsit" své soupeře.

Na podzim jsme ve Znojmě porazili Varnsdorf 2:0 po dvou brankách Rosťi Šamánka a trochu si poupravili vzájemnou bilanci. Venku jsme ale dokázali ze čtyř předchozích utkání zvítězit jen jednou.

Trenéři před zápasem

ROMAN VESELÝ (VARNSDORF): Znojmo je postupový kandidát. Má velmi dobře složené mužstvo. Hraje systémem 4-3-3, tedy na tři klasické útočníky. Právě trio Šamánek, Žondra, Ledecký tvoří velké nebezpečí. Na nás je, abychom to uhlídali. Samozřejmě známe soupeřovy slabiny a budeme toho chtít využít. (zdroj: Jaroslav Zeman/Deník)

RADIM KUČERA (ZNOJMO): Ani jedna prohra, pevná defenziva, pracovité mužstvo. Varnsdorf hrál o záchranu, ale po výhře s Frýdkem je z toho nejhoršího venku. Dokázal doma potrápit Hradec Králové. Budu se opakovat, ale znovu nás nečeká nic jednoduchého. Náš nedělní soupeř má na jaře dobré výsledky, ovšem každá série jednou končí. Do Varnsdorfu pochopitelně jedeme s tím, že chceme bodovat, s ničím jiným nemůžeme kalkulovat. Ale domácí budou chtít samozřejmě také uspět.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin