FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Ubytování, dva tréninky. Na Varnsdorf se připravujeme v areálu Modrá

Ubytování, dva tréninky. Na Varnsdorf se připravujeme v areálu Modrá M o d r á - Modrobílá družina se vydala na cestu k utkání do Varnsdorfu již s denním předstihem. Po poledni jsme vyrazili směr Modrá, kde bude naše dočasné útočiště. Přenocujeme zde a stihneme tu i dva tréninky. V neděli odpoledne pak vyrazíme směr Varnsdorf, kde nás čeká utkání v rámci 24. kola Fotbalové národní ligy.

 
 
 

Zabalit, připravit bagáž a vyrazit na dlouhou cestu, takový byl plán na sobotní odpoledne. S jednou přestávkou jsem dorazili do areálu Modrá po pěti hodinách přesně v 17:20 a zastihlo nás pošmourné a deštivě počasí. Program byl poté následující, ubytování, vybalení věci a večerní trénink v krůpějích deště na jednom ze skvěle připravených travnatých hřišť, které jsou součástí areálu fotbalového klubu FK Modrá. Po tréninku samozřejmě následovala večeře.

V Modré jsme nocovali v této sezóně již jednou, a to hned v úvodu sezóny, kdy jsme hráli v Ústí nad Labem. Věříme, že vítězný výsledek bude i tentokrát. V neděli ráno čeká na svěřence trenéra Radima Kučery ještě předázápasový trénink a po obědě už vyrazíme vstříc německým hranicím a našemu soupeři.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin