Brankář Luboš Ilizi pro Deník: Umíme hrát lepší fotbal

Brankář Luboš Ilizi pro Deník: Umíme hrát lepší fotbal Z n o j m o - Náš brankář Luboš Ilizi hodnotil pro Znojemský deník středeční utkání s Karvinou, ale některé z otázek už se zaměřili i na našeho sobotního soupeře - Opavu, která uzavře Anglický týden. „Anglický týden je náročný, ale věřím, že v Opavě budeme bodovat,“ uvedl také v rozhovoru zkušený slovenský brankář.

V čem jste viděl největší problém v utkání s Karvinou?
Nepodařil se nám závěr prvního poločasu a začátek druhého. Jednalo se o trestuhodnou pětiminutovku. Poločas jsme měli dohrát na 0:0, soupeř dal šťastný gól. Šťastně odražený míč a dorážka.

Jak hodnotíte současnou jedenáctou pozici v tabulce?
Klub v zimě prošel mnoha změnami, jeho cíl byla záchrana. Omladil se kádr a přišli noví hráči, kteří ještě nebyli tak sehraní. Chtěli jsme dokázat, že i s novými kluky a mladším družstvem to půjde, což se povedlo. Sezona pro nás neskončila, ale trenér dává příležitost i hráčům, kteří doposud tolik nehráli. Prohry však nejsou kvůli obměněné sestavě. Spíš jsme k zápasu nepřistoupili tak, jak jsme měli.

Na čem chcete zapracovat do utkání s Opavou?
Musíme hrát zodpovědně. Na soupeře se připravujeme důkladně. Každý zápas přinese samozřejmě něco nečekaného, ale v Sokolově a Karviné nebylo nic, co bychom o soupeři nevěděli, a stejně jsme prohráli.