archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Druhý poločas jsme si to pokazili, ale radost z výhry je, říká po Vlašimi Rosťa ŠamánekVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Milan Šoba Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Vítězný domácí zápas v rámci 13. kola Fortuna národní ligy s Vlašimí jsme probírali i se střelcem druhé branky Rosťou Šamánkem. Také on byl nespokojený s tím, jak jsme si dobře rozehrané utkání zkomplikovali, v prvé řadě ale kvitoval tři body, které nám už nikdo nevezme.
2.11.Antonín Růsek nechybí v nominaci ČR U19 na kvalifikační turnaj ME 2018 v Lucembursku Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Českou reprezentaci do 19 let čeká v nadcházejících listopadových dnech kvalifikační turnaj v Lucembursku, jež je první fází v bojích o účast na Mistrovství Evropy 2018 ve Finsku. V nominaci trenéra Luboše Kozla ani tentokrát nechybí osmnáctiletý útočník 1.SC Znojmo Tonda Růsek.
3.11.Parádní Lackova branka a nakonec drama, podívejte se na sestřih výhry nad VlašimíZNO - VLM 3:2, 13.kolo | redakceZ n o j m o - Takřka po většinu domácího utkání s Vlašimí měl zápas jednoznačný průběh. Diváci si ještě v 65. minutě užívali krásných branek a znojemského vedení 3:0. Nicméně, soupeř ještě dvěma rychlými góly dokázal poklidné utkání zdramatizovat. V sestřihu se můžete podívat na všechny důležité momenty včetně parádní trefy Matúše Lacka nebo zázračného zákroku Vlasty Veselého.
3.11.Starší dorost dokázal dotáhnout dvoubrankový náskok Kroměříže a bodoval potřetí v řaděKRO - ZNO 2:2, 14.kolo | redakceK r o m ě ř í ž / Z n o j m o - Starší dorost bodoval i potřetí v řadě. Tentokrát to sice nebylo za tři body, ale bod z hřiště soupeře se počítá. V Kroměříži jsme měli dobrý vstup do utkání, když hned v úvodu orazítkoval Herman tyč. Počítají se však góly a ty stříleli v první půli jen domácí. V druhém dějstvím se však svěřencům trenéra Karla Bečky, který už mohl počítat i s distancovaným Moravec, povedlo srovnat na konečných 2:2.
3.11.Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří BalcárekVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Ve 14. kole Fortuna národní ligy nás čeká jedna z nejdelších cest v soutěži, míříme totiž až na sever k německým hranicím. Našim soupeřem bude čtrnáctý Varnsdorf. Ten je sice v tabulce na spodních místech, trenér Jiří Balcárek ale opět očekává náročný duel a varuje před lehkovážností.
3.11.Do dalekého Varnsdorfu bojovat o další ligové bodyVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Poslední z dlouhých cest podzimu. Po zápasech v Sokolově a Ústí nad Labem zkompletujeme nejdelší cestování v lize ve Varnsdorfu. Svěřenci trenéra Frťaly jsou v tabulce na čtrnáctém místě a potřebují sbírat každý bod, aby se vyhoupli do klidnějších vod tabulky. Náš tým by pro změnu rád navázal na povedené venkovní zápasy, tentokrát však i bodově. Z Třince a Žižkově jsme totiž i přes dobrý herní projev odjížděli s prázdnou. Výkop utkání je naplánován na nedělních 14:00.
5.11.Z Varnsdorfu žádný bod nevezeme, po zásluzeVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaV a r n s d o r f - Na utkání ve Varnsdorfu budeme chtít rychle zapomenout. Domácí dokázali využít chyb v naši hře a třemi góly si došli pro zaslouženou výhru 3:0. Skóre se otevřelo už v první půli, kdy z rohu skóroval Zbrožek. V dějství druhém přidal Varnsdorf ještě další dvě pojistky.
5.11.Trenér Balcárek po prohře ve Varnsdorfu: Předvedli jsme podprůměrný výkon, vyříkáme si to v kabiněVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňV a r n s d o r f - Cíl byl navázat na dobré výkony z předchozích zápasů. To se však ve Varnsdorfu vůbec nepovedlo. Trenér Balcárek neměl pro výkon svých svěřenců žádná pozitiva, právě naopak. Na severu Čech jsme podlehli 0:3. Ostřejší slova si i dle tiskové konference nechal znojemský lodivod do kabiny.
6.11.Druhý gól nás srazil, říká po prohře ve Varnsdorfu Ondra MachučaVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňV a r n s d o r f - Ve středu záložní řady se pomalu ale jistě rozehrává Ondřej Machuča, který do Znojma zamířil na hostování z Liberce. Dobrý výkon z domácího utkání proti Vlašimi mu zaručil místo v základní sestavě i ve Varnsdorfu. Na severu Čech ale náš tým tápal a po zásluze odjížděl bez bodu. Utkání jsme hodnotili právě s Ondrou.
7.11.Znojemský deník: Branky padly po chybách, které by neudělali ani žáci, štve kapitána CihlářeVAR - ZNO 3:0, 14.kolo | Markéta Weinlichová/Deník Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Utkání ve Varnsdorfu v rámci 14. kola Fortuna národní ligy se nám vůbec nevyvedlo. Na dalekém severu jsme prohráli se čtrnáctým celkem tabulky 0:3. O zápase referoval i Znojemský deník, který si vybral pro rozhovor z našeho kádru osobu nejpovolanější - kapitána Tomáše Cihláře.
9.11.Reprezentační přestávka a následně dvě poslední utkání rokuZdeněk PlánkaZ n o j m o - Poslední reprezentační přestávku má před sebou Fortuna národní liga, a také naši fotbalisté. Aktuální týden vyplní svěřenci trenéra Balcárka tréninky, o víkendu nebude na programu žádný přípravný zápas. Následně pak na nás čekají poslední dvě mistrovská utkání roku 2017. V pátek 17. listopadu přivítáme doma Olympii Praha, v sobotu 25. listopadu zajíždíme do Hradce Králové.
10.11.Starší dorost zakončí podzim domácím utkáním s Vítkovicemi, sledujte v přímém přenosuZNO - VIT 5:0, 16.kolo | znsport.czZ n o j m o - Starší dorost čeká poslední utkání podzimu. V rámci 16. kola Moravskoslezské dorostenecké ligy přivítají svěřenci trenéra Karla Bečky tým Vítkovic. My jsme v tabulce na sedmém místě, soupeř se nachází na páté pozici. Utkání, které se odehraje na Městském stadionu v Horním parku ve Znojmě, můžete sledovat v přímém přenosu.
12.11.Starší dorost zakončil podzim stylově, Vítkovice rozstřílel 5:0ZNO - VIT 5:0, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Starší dorost zakončil podzim bravurně a potvrdil formu z předchozích utkání. Na Městském stadionu v Horním parku rozehrál ofenzivní představení s pěti góly. Všechny padly do vítkovické sítě. Už po první půli jsme si vypracovali tří brankový náskok, který v druhém dějství pojistili dalšími dvěma trefami. Spousta šancí pak ještě zůstala nevyužita. A to i na straně Vítkovic, které však narážely na skvělého brankáře Koukala. V tabulce Moravskoslezské dorostenecké ligy přezimujeme na sedmém místě.
13.11.Poslední domácí utkání roku? Za posledních sedm let jen jedna prohraZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V pátek 17. listopadu nás čeká poslední domácí utkání roku 2017, které sehrajeme proti Olympii Praha. I proto jsme se zpětně ohlédli, jak vypadaly poslední domácí zápasy v minulých sezónách. Ze sedmi utkání jsme prohráli jen jeden, kdy jsme v sezóně 2014/15 podlehli Ústí nad Labem. Jinak jsme odcházeli neporaženi, a to i v případě prvoligového sezóny, ve které jsme si dokonce připsali výhru nad Sigmou Olomouc. Největší přestřelka jsme zaznamenali v sezóně loňské. Utkání s Vlašimi skončilo 4:4. V duelu proti Varnsdorfu v roce 2011 naopak nepadl gól ani jeden.
14.11.Musíme utkání odmakat, pak přijde i výsledek, říká před Olympií Honza JavůrekZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Posledního soupeře na domácí půdě v tomto roce jsme probírali s krajním záložníkem Honzou Javůrkem. Ten si pamatuje Olympii ještě ze svého působení v Hradci Králové. Jak sám přiznává, nyní je to ale úplně jiný tým, který není příliš čitelný. Honza ale jasně říká, že pokud chceme doma uspět, musíme oproti zápasu ve Varnsdorfu především změnit přístup.
15.11.Česká reprezentace do 19 let suverénně ovládla první fázi kvalifikace na ME, přispěl k tomu i Tonda RůsekZdeněk PlánkaZ n o j m o - Tři zápasy, tři výhry a skóre 11:0. Svěřenci reprezentačního trenéra do 19 let Luboše Kozla zvládli první fázi kvalifikace na ME v roce 2019 skvěle. Na turnaji v Lucembursku porazili postupně Arménii, domácí Lucembursko a na závěr i Skotsko. Nemalý podíl na tom měl i útočník 1.SC Znojmo Tonda Růsek. Forward, který je na jihu Moravy na hostování ze Zbrojovky Brno nastoupil pokaždé v základní sestavě a zaznamenal tři góly a jednu asistenci.
15.11.Situaci nám komplikuje rozsáhlejší marodka, říká před utkáním s Olympií Praha trenér BalcárekZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Ve sváteční den nás čeká poslední domácí utkání roku. V rámci 15. kola Fortuna národní ligy budeme hostit nováčka - Olympii Praha. Trenéru Jiřímu Balcárkovi dělá před zmíněným duelem starosti rozsáhlejší marodka a také nečitelnost soupeře. Pražané jsou pro všechny soupeře velkou neznámou, možná i proto jsou aktuálně nejlepším týmem na hřištích soupeřů.
16.11.V posledním domácím utkání proti nebezpečnému nováčkovi, hostíme nejlepší tým na hřištích soupeřů - Olympii PrahaZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V posledním domácí utkání roku se střetneme proti nevyzpytatelnému nováčkovi. Olympia Praha je jedním z překvapení aktuálního ročníku Fortuna národní ligy, doposud již nasbírala dvacet bodů a je jen o bod za naším celkem. Hájit domácí pěti zápasovou sérii bez prohry budeme proti nejlepšímu týmu na hřištích soupeřů. Utkání startuje v tradičních pátečních 19:30.
17.11.Barikádu Olympie Praha jsme prolomili až ve druhé půli a prodloužili domácí neporazitelnost na šest utkáníZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - I v posledním domácím utkání roku jsme si nadělali více problémů, než bylo zdrávo. Soupeře jsme totiž už ve čtvrté minutě pustili do vedení, a pak celý první poločas marně bušili do zavřené obrany. Skóre jsme otočili až ve druhém dějství, pomohla tomu bouřka v kabině a také dva střídající hráči. Po příchodu na hřišti se prosadil Tonda Růsek a Stijepo Njire. Domácí neporazitelnost jsme si tak přenesli i do roku 2018
17.11.První poločas nebyl vůbec dobrý, do druhého nastoupil úplně jiný tým, hodnotí výhru nad Olympií trenér BalcárekZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Domácí kabina na Městském stadionu v Horním parku v této sezóně takovou přestávkou bouřku nepamatuje. Trenér Jiří Balcárek nebyl vůbec spokojený s výkonem týmu v prvním poločase utkání proti Olympii Praha. Byť nechtěl prozradit, co se v kabině dělo, zřejmě to mělo účinek. V druhém dějství se nám totiž nepříznivý výsledek povedlo otočit a zvítězili jsme 2:1.