FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Zápasy – MSDD-D - starší - U18 - 2023/2024

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
3. (Suchohrdly) ne 20.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Rosice 0:9 (0:5)
4. (Pastrnkova) ne 27.8.  ČAFC Židenice 2011  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:2 (0)
5. (Suchohrdly) st 30.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Svratka Brno 0:6 (0:4)
6. (Šardice) so 9.9.  FK Hodonín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:1 (1:1)
7. (Suchohrdly) so 16.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Velké Meziříčí 4:1 (0)
8. (Okrouhlice) ne 24.9.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:0 (0)
2. (Lesní) čt 28.9.  MSK Břeclav, oddíl fotbalu  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:2 (0)
9. (Suchohrdly) ne 1.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 2:4 (1:0)
10. (Suchohrdly) ne 8.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 1:2 (0:0)
11. (UT Chotěboř) ne 15.10.  FC Chotěboř  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:0 (0:0)
12. (Suchohrdly) ne 22.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:2 (0:1)
13. (UT Mlýnská) so 28.10.  Městský FK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:2 (0:1)
14. (UT Tasovice) so 4.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Maraton Pelhřimov 1:2 (0:0)
15. (UT Řečkovice) ne 12.11.  SK Líšeň B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:4 (1:2)
1. (UT Tasovice) pá 17.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek B  FK Blansko 4:2 (1:1)
16. so 9.3.  FK Blansko  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:0 (2:0)
17. (Tasovice) so 16.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Městský SK Břeclav 7:0 (3:0)
18. ne 24.3.  FC Slovan Rosice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:4 (1:1)
19. (Suchohrdly) ne 31.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  ČAFC Židenice Brno 6:0 (1:0)
20. so 6.4.  FC Svratka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:0 (0:0)
21. (Suchohrdly) so 13.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Hodonín 10:30 (0)
22. ne 21.4.  FC Velké Meziříčí  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00 (0)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies