SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Tak toto se opravdu nepovedlo...

Tak toto se opravdu nepovedlo... Z N O J M O - Tak tento zápas se nepovedl hned na několika frontách... Mezi ty, kdo jsou ale naopak spokojení, budou mimo jiné patřit i hosté, kteří nám uštědřili rekordní porážku.

 
 
27.k. Fortuna MSFL, neděle 8.5.2022
1.SC Znojmo FK - FC Hlučín  0:7  (0:3)
Branky: 29.z pen., 45+1., 48. a 90+2.Lokša, 18.Mládek, 51.Zajíček, 74.Wala
ŽK: 39.Holman, 48.Krakovčík, 83.Russmann
ČK: 44.Hnaníček
Rozhodčí: Dorušák Petr - Hanák Petr, Grečmal Michal
Delegát: Zahradníček Jan
1.SC Znojmo FK: Kuchynskyi – Papež, Russmann, Štrombach (72.Kartišovs), Holman, Glushach, Prokeš, Piatov (46.Kočík), Hnaníček, Krakovčík, Kirschner (C)
Trenér: Alois Skácel
FC Hlučín: Lapeš – Wala, Holzer, Praus (C), Lokša, Plesník, Mládek (46.Zajíček), Dostál (62.Ptáček), Moučka (73.Kocur), Wolf, Buchvaldek (73.Hon)
Trenér: Filip Smékal
Počet diváků: 220
Zobrazit online přenos

Komentář k zápasu

Úvodní minuty patřily našim fotbalistům, kteří nastoupili ve výrazně odlišné základní sestavě, kterou si vynutila zranění. A postupně se to začalo projevovat i na převaze hostů. Když se k tomu přidaly ještě rozporuplná rozhodnutí sudího, pak už se řešila jen výše skóre, které žel pro nás vyrostlo do obrovských rozměrů.

V 18.min. Mládek trefil osamocen u brankáře hlavou. První ze svých čtyřech branek v zápase dal ve 29.min. Lokša z penalty po odpískané ruce. Stejný hráč se pak v nastavení první půle trefil podruhé a bylo 0:3.

Hned na začátku hosté zarazily jakékoliv myšlenky i největšího optimisty. Trefili se Lokša a Zajíček. Na obou stranách pak ještě zvonily tyčky, ale našim hráčům dnes gól nebyl dopřán, za to hosté ještě dvě trefy přidali - v 74.min.Wala a v nastavení zápasu počtvrté v duelu z přímého kopu opět Lokša, který se tak stal nejlepším střelcem MSFL se 17 góly.

První pokus o nápravu budeme mít v sobotu 14.5. od 16:30 na půdě pátých Rosic, doma se pak představíme v pátek 20.5. od 17:00 proti třetímu Baníku Ostrava B. Pak nás čekají dva týmy středu tabulky jako jsme nyní my a máme náskok 17 bodů na sestupovou pozici, jsme tedy v podstatě zachráněni a závěrečné dva duely proti týmům v tabulce pod námi už budou pro nás jen sportovními bitvami bez starosti o setrvání v soutěži.

Ohlasy

 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Video

  • Trenér Alois Skácel po zápase s Hlučínem | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies