Do Znojma přijede FC Hlučín!

Do Znojma přijede FC Hlučín! Z N O J M O - Po několikadenní pauze, kdy jsme měli v minulém kole nucené volno jdeme v neděli dopoledne znovu na Městský stadion v Horním parku na fotbal! Z Opavska přijede klub patřící k těm lepším v MSFL - FC Hlučín.

Hlučín se nachází na dobrém čtvrtém místě tabulky. Z posledního odehraného zápasu si svěřenci Filipa Smékala odnesli bod za remízu s druhou Kroměříží. V zápase diváci viděli hned šest branek, tři na každé straně. Domácí Hlučín šel do dvougólového vedení po trefách kapitána Lokšy. Ve dvacáté minutě však přišla komplikace a po červené kartě pro Lehnerta museli zbytek zápasu hlučínští fotbalisté dohrávat v deseti. Hosté svou přesilovou hru záhy využili a snížili ještě v prvním poločase. V druhém poločase se pak hosté radovali i z druhé, vyrovnávací branky. Pět minut před koncem základní hrací doby se domácím podařilo získat pokutový kop, který proměnil Zajíček a vrátil tak vedení svému celku. Jenže v nastaveném čase se prosadil za Kroměříž ještě Zavadil a zajistil tak bod pro Kroměříž.

Radovan Lokša je i díky dvěma brankám z uplynulého zápasu nejlepším střelcem mužstva. Svůj podíl pak tedy má i na týmovém skóre, které je 44:21.

My se po sérii pěti vítězství postavili proti lídrovi tabulky – SK Sigma Olomouc B. V zápase padlo pět branek a jedna červená karta pro našeho hráče. Olomouc šla do dvoubrankového vedení, kdy se dvakrát zapsal mezi střelce Zifčák. Po pár minutách druhého poločasu se podařilo střídajícímu Davidovi Štrombachovi snížit, avšak hosté si po krátké chvíli svůj náskok dvou branek vzali zpět, když se prosadil Bednár. V závěru navíc padla druhá žlutá karta pro Tkadlece a o tři minuty později jsme si vytahovali míč z vlastní sítě počtvrté.

I tak máme dobrou bilanci. Z posledních šesti zápasů to je pět výher a jedna prohra, se skórem 18:5. Nejlepším střelcem je Tomáš Okleštěk s 15 brankami. Před 27.kolem jsme na 10. místě se ziskem 30 bodů.

V posledním vzájemném zápase jsme se s Hlučínem potkali v rámci 10. kola MSFL. V zápase se za domácí prosadil dvakrát Lokša, na druhé straně to byl s jedním zásahem David Štrombach. Utkání tak skončilo těsným výsledkem 2:1 pro Hlučín.

Poslední naše výhra nad Hlučínem proběhla 8. července 2015, kdy stejným výsledkem porazili naši Znojmáci Hlučín. Jednalo se o přátelské utkání.