Z promočených Petřkovic s jednogólovou porážkou v závěru

Z promočených Petřkovic s jednogólovou porážkou v závěru P E T Ř K O V I C E - Stejný výsledek jako v minulé sezoně nepotěšil znojemské příznivce.

3.k. Fortuna MSFL, sobota 22.8.2020
FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK  1:0  (0:0)
Branky: 81.Strakoš
ŽK: 58.Raab, 61.Wala, 83.Praus – 83.Moravec, 88.Vocílka, 90.Garčic
Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Zaoral Vít, Mrázek Peter
Delegát: Káňa Jaroslav
FC Odra Petřkovice: Lapeš – Wala, Sporysz, Neumann (79.Strakoš), Ptáček, Praus, Plesník, Holzer, Mládek, Raab (66.Smékal), Moučka (66.Ptáček)
1.SC Znojmo FK: Koukal – Zedníček (79.Garčic), Vocílka (88.Vocílka), Krakovčík, Pacula, Moravec, Malár, Okleštěk (83.Longo), Contreras, Štrombach (33.Řehola), Bašić (23.Poláček)
Počet diváků: 200

V prvním poločase měli více ze hry domácí hráči, kteří se i dostávali do šancí, které ale neproměňovali - ať už ve 4.minutě Ptáček, v 6.minutě Moučka či ve 13. a 23.minutě Raab. Už v průběhu prvního poločasu trenér Volf vystřídal hned dva hráče, ale k šanci jsme se dostali až k závěru poločasu, kdy Tomáš Okleštěk chytře zahrál přímý kop a málem překvapil domácího gólmana.

Ve druhé půli byla naše hra o poznání lepší. Jenže zlepšení žel neznamenalo žádnou větší gólovou šanci. Navíc v 66.minutě začalo v Ostravě silně pršet a o čtvrt hodiny později se domácí jediným gólem zápasu postarali o to, že tři body zůstaly stejně jako v minulé sezoně po stejném výsledku na Odře. Žel terén byl pak už velmi neregulérní, míč se takřka po celé ploše zastavoval ve vodě a už ani jedna strana neměla šanci.

Po třech zápasech tak máme v tabulce 3 body, v tabulce pravdy jsme na nule a skóre máme také vyrovnané 3:3. V dalším zápase ve 4.kole hostíme doma FC Dolní Benešov v pátek 28.8. od 19:00, ještě předtím nás v úterý 25.8. od 17:30 čeká pohárový duel v Tasovicích.

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Vstoupili jsme do utkání špatně, špatným pohybem, bojácným, neudrželi jsme vepředu míč. Nebyl jsem spokojen, takže jsme ještě v prvním poločase provedli dvě střídání, ale pořád jsme byli na můj vkus bojácní, nedali jsme si moc přihrávek za sebou vyjma neefektivních vzadu. Ve druhém poločase už to bylo lepší, ale pak začalo pršet a hráli jsme proti silnému větru. Při brance jsme neodkopli míč, který se přibrzdil v kaluži a domácím se podařilo skórovat."