FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Milan Volf: Nehráli jsme dobře. V Tasovicích a proti D.Benešovu chceme vyhrát

Milan Volf: Nehráli jsme dobře. V Tasovicích a proti D.Benešovu chceme vyhrát P E T Ř K O V I C E - Po zápase v Petřkovicích nám poskytl odpovědi na naše otázky trenér Milan Volf:

 
 
 

Pane trenére, na úvod požádáme o zhodnocení zápasu...
Vstoupili jsme do utkání špatně, špatným pohybem, bojácným, neudrželi jsme vepředu míč. Nebyl jsem spokojen, takže jsme ještě v prvním poločase provedli dvě střídání, ale pořád jsme byli na můj vkus bojácní, nedali jsme si moc přihrávek za sebou vyjma neefektivních vzadu. Ve druhém poločase už to bylo lepší, ale pak začalo pršet a hráli jsme proti silnému větru. Při brance jsme neodkopli míč, který se přibrzdil v kaluži a domácím se podařilo skórovat. Navíc posledních dvacet se hrálo na neregulérním terénu.

Teď vás čekají další dva duely během 7 dnů včetně toho dnešního - jaké jsou do nich cíle? Postup a tři body? Co od každého z těch zápasů čekáte?
Je jasné, že budeme chtít v poháru v Tasovicích postoupit. Ještě se s mými asistenty poradíme, jak postavíme jedenáctku a koho nasadíme, protože v pátek nás čeká další zápas MSFL, který je pro nás také důležité. Potřebujeme jej vyhrát, abychom v tabulce pravdy neměli minusové body. Od pohárového utkání očekávám velkou návštěvu, domácí Tasovice nám určitě nenechají nic zadarmo. Budou mít motivaci, protože hrají proti nám a my hrajeme vyšší soutěž. Nečeká nás tedy vůbec nic lehkého, ale jen takovými zápasy se učíme a zlepšujeme. A páteční zápas hrajeme proti Dolnímu Benešovu, který má 0 bodů, kdežto my máme tři, takže musíme bezpodmínečně vyhrát, abychom se odpoutali od spodku tabulky a měli klidnější další práci.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin