FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK

Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK Z N O J M O - V sobotu 22.8. od 16:30 se rozehraje náš zápas v jedné z ostravských částí - Petřkovicích.

 
 
 

Při cestě ze Znojma do Markvartovic, kde hrává béčko Baníku Ostrava a kde naši hráči hned v 1.kole vybojovali tři body za jasnou výhru 3:0, se jede kolem hřiště dalšího ostravského týmu v MSFL - FC Odry Petřkovice.

Tento tým si v prvním kole neporadil s Viktorií Otrokovice a přestože byl možná v zápase spíše lepším týmem, tak podobně jako ostravští Baníkovci s námi, prohráli Petřkovičtí s týmem ze Zlínského kraje úplně stejným skóre jako o pár kilometrů vedle 0:3. Shodou okolností losu se náš soupeř z prvního kola a náš nadcházející protivník ze 3.kola postavili proti sobě v Markvartovicích ve 2.kole. Duel dvou poražených z úvodního dějství vyšel lépe pro Petřkovické, protože i oni vyloupili domácí tvrz Baníku Ostrava B a vyhráli 1:0. O jediný gól se postaral Lukáš Raab, který navíc hostuje v Petřkovicích právě z ostravské rezervy!

Náš tým povzbuzen výhrou z 1.kola narazil v kole druhém na silného soupeře z Vyškova a jelikož jsme nepředvedli tak dobrý výkon jako v Markvartovicích, potrestal nás soupeř dvěma brankami a odvezl si všechny tři body.

Vzpomínka na zápas v Petřkovicích v minulé sezoně není pro nás příjemná z důvodu obdržené a jediné branky zápasu až v 97.minutě zápasu. Máme tedy co soupeři vracet a uvidíme, kdo se z čeho bude radovat v sobotu zhruba kolem čtvrt na sedm. Zápas můžete sledovat jak v textovém přenosu na onlajny.cz, tak i ve video přenosu na tvcom.cz. Přesné odkazy najdete na hlavní stránce. Ovšem můžete-li přímo na stadionku naše borce povzbudit, budeme všichni moc rádi!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin