Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 29 článcích.

Další stránky
123>>
9.3.2020U12+13: Úspěch v Zimní halové lize Milan Šoba, Oldřich Helebrant, Zdeněk MičkaMinulý víkend byla dohrána zimní halová liga mladších žáků v Ivančicích. Této soutěže se tradičně zúčastňují v rámci zpestření zimní přípravy naše kategorie U12 a U13. Letošní jubilejní 10. ročník byl pro naše mužstva úspěšný. U13 bere z celkových šestnácti účastníků 1. místo a U12 získala 3. místo. Nejlepším hráčem turnaje se pak stal náš hráč z U12 Nicolas Vašíček. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v blížící se sezóně. Více podorobností v článku:
17.10.2019Výběr mladších žáků Jihomoravského kraje za vydatného přispění fotbalistů z 1. SC Znojmo vyhrál mezinárodní fotbalový turnaj v Lublani Milan ŠobaZ N O J M O - Ve dnech 16. a 17. října 2019 proběhl ve slovinské Lublani velmi kvalitně obsazený mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků, kterého se kromě výběru Jihomoravského kraje účastnily i další kvalitní týmy ze Slovenska, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny, Srbska a také domácí Slovinci.
21.12.2018Hodnocení žákovských kategorií SpSM U12-U15 podzim Zdeněk MičkaZ N O J M O - Konec kalendářního roku vybízí k bilancím. My se dnes podíváme na žákovské kategorie našeho klubu tak, jak se nám podařilo dát vše dohromady od trenérů:
15.4.2015Dvanáctka rozstřílela Vyškov. Filip Vecheta nastřílel sedm branek! RedakceZ n o j m o - Zatímco náš A-tým prožil v neděli smolný den, U12 si mohla výskat. Svému soupeři z Vyškova nedala žádnou šanci. Mimo dobrého týmového výkonu stojí jistě za zmínku počin Filipa Vechety, jenž nastřílel sedm gólů! To je počin, který se nepovede každý den. Starší kolegové bohužel na výhru dvanáctky nenavázali a těsně prohráli.
9.4.2015Souhrn výsledků mládeže, program na víkend RedakceZ n o j m o - O uplynulém víkendu "zachraňovaly" čest našeho klubu kategorie U17 a U16, jako jediné totiž dokázaly ve svých zápasech zvítězit. Obě si připsaly shodnou výhru 2:0 nad Hodonínem. Po volnu se opět do zápasového rytmu vrací sedmnáctka a šestnáctka. Domácí zápasy našich mládežníků jsou tentokrát rozloženy přes celý týden - Neděli (U12 a U13) a čtvrtek (U17 a U16).
30.1.2015Juniorka pálila šance, přesto dlouho vedla. Tasovice udeřily v závěru Zdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - S nadsázkou by se dalo říct, že branky v utkání naší juniorky proti Tasovicím střílelo góly jen 1.SC Znojmo FK. Za Tasovice totiž v závěru duely dvěma góly srovnával trenér znojemské U16 Miroslav Paul. Náš trefy pak obstaral Petr Kirschner a také vlastním gólem tasovický Oldřich Helebrant, jenž je z zároveň trenérem naší U13. Misky vah byly v utkání jinak dlouho nakloněny na naši stranu, proměnit všechny možnosti o výhru bychom se nemuseli bát.
30.1.2015Druhý týden v lednu začala zimní příprava pro naše žákovské týmy Redakce, Miroslav PaulZ n o j m o - V průběhu druhého týdne v lednu se rozběhla zimní příprava na jarní část sezóny všem žákovským týmům. V zimní pauze se však nelenilo a naše mladé naděje si zpestřili volno několika halovými turnaji, které budou na programu i v lednu a únoru. Podrobnější informace k přípravě našich žákovských kategorií v článku.
29.1.2015V neděli vyvrcholila znoj. futsalová liga. 1.SC mělo bohaté zastoupení RedakceZ n o j m o - Každoročně se v období zimy hraje znojemská futsalová liga. Aktuálně pod názvem Autobusová doprava Vyžrálek futsalová liga. Proč se zmiňujeme o futsalu? Je to jednoduché, do ligy se totiž v různých týmech zapojilo několik hráčů, kteří jsou nebo byli spojeni s 1.SC Znojmo FK. Největší počet jich byl ve vítězném týmu celé soutěže True Agency Security. Sezóna se zakončila exhibičním utkání právě mezi vítězem a Výběrem ligy.
24.1.2015Změny na trénérských postech v našem klubu klubZ n o j m o - V zimní přestávce se událo několik změn na trenérských postech v našem klubu. Tyto změny se týkají nejen mládeže, ale v jisté míře se dotkly i A-týmu. V klubu skončil na pozici asistenta trenéra A-týmu a trenéra juniorského týmu Petar Aleksijević. Jeho místo zaujal Tibor Duda, jenž už v této roli figuroval v minulé prvoligové sezóně. K devatenáctce se pak přesunul Luděk Zlámal.
5.10.2014FNL: Delegace rozhodčích na utkání se Zlínem ZNO - ZLN 2:2 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Rozhodčí jsou velmi důležitou součástí hry. Pojďme se tedy podívat, kdo byl delegován na nedělní domácí utkání našeho týmu proti Zlínu v rámci í. kola Fotbalové národní ligy. Důvěru pro tento duel dostalo trio Petr Ardeleánu (hlavní sudí), Tomáš Mokrusch a Petr Antoníček (pomezní rozhodčí). Delegátem byl pak určen pan Helebrant.
Další stránky
123>>Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin