FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Znojmo zažije doposud nevídanou exhibici. Fotbalisté změří síly s florbalisty!

Znojmo zažije doposud nevídanou exhibici. Fotbalisté změří síly s florbalisty! Z N O J M O - (foto a článek: florbalznojmo.cz) Ve čtvrtek 24. června se ve znojemském sportovním areálu v Husových Sadech uskuteční doposud nevídané exhibiční utkání florbalistů TJ Znojmo LAUFEN CZ a fotbalistů 1. SC Znojmo FK!

 
 
 

Měření sil obou předních znojemských sportů začne v 18.30 h 30-ti minutovým fotbalovým utkáním na trávníku hlavního stadionu v Husových Sadech. O hodinu později se bude pokračovat stejně dlouhým florbalovým střetnutím ve vedlejší sportovní hale.

Na obě utkání bude umožněn vstup divákům zdarma. Pro florbalové utkání hrané ve vnitřních prostorech platí povinnost pro diváky mít nasazenu roušku či respirátor.

K netradičnímu střetnutí se vyjádřili i oba hlavní trenéři celků:

"Je to výborné zpestření naší náročné přípravy. Kluci se těší hlavně na srovnání ve florbale, který nemají příležitost si běžně zahrát. Velmi se na akci těšíme a doufám, že dorazí i znojemští fanoušci obou sportů," sdělil hlavní trenér fotbalistů David Langer.

"Zápasy tohoto charakteru mě velmi baví, je to zpestření letní dřiny. Naši hráči poprvé okusí, jaké to je hrát na kvalitně připraveném fotbalovém trávníku a jsem si jist, že nedají svou kůži proti profíkům lacino. Bude to sice exhibiční měření sil, ale po kondiční stránce to bude náročný trénink. Na fotbalisty jsem naopak zvědavý s florbalkou v ruce, zejména pak pokud nastoupí i zahraniční exotické posily, které v kádru 1. SC Znojmo jsou. Všechny sportovní fanoušky bych tímto rád na obě utkání pozval, bude to velmi zajímavé," přiblížil svůj pohled na věc hlavní trenér florbalistů Jan Šťastník.

FOTBAL: 18:30 – 19:00 1. SC Znojmo – TJ Znojmo LAUFEN CZ (Husovy sady) - přímý přenos (a následný záznam) zde
FLORBAL: 19:30 – 20:00 1. SC Znojmo – TJ Znojmo LAUFEN CZ (Sportovní hala) - přímý přenos (a následný záznam) zde

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin