SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Nové vedení klubu, nový začátek, hlavní a nejbližší cíl záchrana

Z N O J M O - Včera se konala tisková konference, na které se představilo nové pracovní vedení klubu. Tou nejdůležitější misí před nastartováním klubu do nové éry bude záchrana v MSFL a k tomu mají přispět svou pracovitostí a vzájemnou podporou všichni, komu jde o znojemský fotbal v našem klubu.

 
 
 

Předsedou představenstva se stává František Šturma, který už v klubu působil ještě v době F:NL jako hlavní trenér, dále pak Michal Sobota jako místopředseda představenstva, který je samozřejmě dlouhodobě s naším klubem spojován. Novou tváří je Stanko Paunič, sportovní ředitel klubu. Nový majitel klubu si zatím přeje zůstat v pozadí, protože nejpodstatnější je pro tuto chvíli stabilita klubu, sestavení nejvhodnějšího kádru pro záchranu v třetí nejvyšší soutěži.

Snahou nového vedení je stavět na hráčích, které mají ke klubu vztah a chtějí mu pomoci v boji o setrvání v soutěži. V zimní přestávce je velmi složité hráče sehnat a to především české hráče, ale nové vedení klubu se bude snažit získat si po předchozích pošramocených sezonách opět důvěru nejen fotbalistů, ale i fanoušků (už proběhla jednání s nimi a vrátí se opět na naše duely), sponzorů, města (také probíhala jednání a jsou na velmi dobré cestě), mládeže (i zde se rýsuje zřetelná a přirozená spolupráce jako v jiných klubech), bývalých hráčů, našich odchovanců hrajících aktuálně v jiných klubech, apod. Někteří hráči z podzimu zůstávají, něktří odešli. Minimálně v prvních třech přípravných duelech (první již dnes od 14:00 proti divizní Hlubině ve Vyškově) se bude zkoušet větší část cizinců, které je nutné vyzkoušet, zda by byli posilami či nikoliv. Ale rozhodně se nebude jednat o cizineckou legii. V jednání je i návrat známých jmen ať už hráčů, kteří jsou úzce spojeni s naším klubem a už tu hráli a budou na hřišti, či i ti, kteří budou pomáhat klubu v jeho nových klubových a sportovních radách a rovněž klubu internacionálů. Na konci ledna budeme vědět víc především ohledně prioritních českých hráčů. Na vše ohledně aktuálního kádru hráčů bude dohlížet nový trenér Daniel Janakovič, Srb, který žil dlouhá léta ve Francii a který má trenérské zkušenosti z několika zemí Evropy - Švédska či Francie, ale i třeba Alžírska. Asistent trenéra je v jednání.

Jak už jsme psali, dnes také začínají přípravné zápasy. Všechny (a možná ještě i další během všedních dnů přípraných týdnů) jsou na našem webu a informace o nich budeme přinášet nejen na webu, ale i na našich profilech sociálních sítích - Twitteru, Instagramu, Facebooku a Youtube.

Držme si všichni společně palce a kdo můžete, zapojte se do obnovy a tahejme společně za jeden provaz! Díky!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies