FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

První trénink pod vedením nového asistenta Pavla Macháče

První trénink pod vedením nového asistenta Pavla Macháče Z N O J M O - Vzhledem k pokračující nemoci hlavního trenéra dnes převzal otěže nově příchozí asistent Pavel Macháč.

 
 
 

Pavel k nám přišel z FK Příbram, kde působil jako trenér v celostátní dorostenecké lize. Dříve působil jako trenér mládeže a juniorky v FC Viktoria Plzeň. Jeho zkušenosti s kondiční přípravou, rehabilitacemi i videorozbory se nám budou hodit.

V jeho hráčské kariéře jste ho mohli vidět například v dresu FC Viktoria Plzeň (dříve ŠKODA Plzeň), TJ Slovan Plzeň nebo třeba SK Senco Doubravka. Poté se přesunul do Německa.

Až se zde Pavel trošku rozkouká vyzpovídáme ho více.

Vítej v týmu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies