FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Varnsdorf je nebepečný, dokazoval to minulou sezónu i teď na jaře, říká Jarda Svozil

Varnsdorf je nebepečný, dokazoval to minulou sezónu i teď na jaře, říká Jarda Svozil M o d r á - Náš tým našel útočiště před utkáním ve Varnsdorfu v příjemném areálu FK Modrá. Do této destinace směřovala dlouhá cesta, aby nás následně přivítalo deštivě počasí. O náročně cestě, počasí, utkání ve Varnsdorfu i bydlení v Modré jsme vedli rozhovor s naším stoperem, či defenzivním záložník Jardou Svozilem.

 
 
 

Cesta do Varnsdorfu, respektive do Modré velice dlouhá. Ty patříš vzadu do karetního kroužku, tak jak ti to ubíhalo?
S klukama to vzadu vždycky ubíhá rychleji. (s úsměvem) Celkově ale nemám rád dlouhé cesty autobusem, letadlem, čímkoliv. Nejraději bych to měl rychle za sebou, aby se hrálo. Cesta je únavná jak pro hráče, tak pro trenéry.


24. k. FNL
Neděle
24. DUBNA
17:00 hod.
On-line Twitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO

Stadion Varnsdorf

Překvapilo tě hodně chladné počasí?
Překvapilo. Na jihu krásné počasí, skoro do kraťasů. Přijedeme do Modré a déšť a opravdu velká zima. Ale tak to zkrátka je a bude to v neděli pro oba dva celky stejné.

Už si to nakousl v předchozí odpovědi. Dá se předpokládat, že počasí bude v neděli stejné, což asi pro nás nebude ohledně terénu příliš výhodné?
Jak se to vezme. Možná máme více techničtější hru než Varnsdorf, bude to horší do kombinace, ale bude to pro oba týmy stejné. Je třeba přidat více bojovnosti.

Naším útočištěm před utkáním s Varnsdorfem je areál FK Modrá. Byl jsi tu už v minulosti například se Sigmou?
Byl jsem tu už se Sigmou, když jsme hráli v Teplicích. Hřiště hned za nosem. Pokoje jsou tu krásné, vaří dobře. (s úsměvem) Trenéři mají s Modrou zkušenosti, já také. Myslím, že si zde nikdo nemůže na nic stěžovat. Je to tu perfektní.

Změnilo se nějak napětí v týmu, vzhledem k tomu, že Hradec na prvním místě odskočil už o čtyři body?
My se kolem sebe moc dívat nesmíme, musíme se soustředit sami na sebe. Když budeme vyhrávat zápas od zápasu a bodovat, tak se soupeři budou dívat na nás a ne my na ně. Pokud mám hodnotit Varnsdorf, tak je to nebezpečný tým, což dokazoval minulou sezóny a i nyní v jarní části, kdy je zatím neporažen.

Pochopitelně mi je jasné, že bychom chtěli z Varnsdorfu tři body, ale byl bys spokojený i s bodem?
Říká se, že bod z venku je také cenný. Myslím ale, že jsme do Varnsdorfu nepřijeli jen pro bod. Chceme bodovat naplno, ale i bod by byl celkem přijatelný, já chci však tři!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin