U19: přípravné zápasy - hned pět

U19: přípravné zápasy - hned pět Z N O J M O - (ilustrační foto) - I naše nejstarší mládežnické mužstvo - U19 - se chystá na jarní část. Hned o pěti proběhlých zápasech nás informoval asistent Jiří Kotlán:

Hodnocení přípravných zápasů U19 1.SC Znojmo:

Jihlava U19: 1.SC Znojmo U19 4:0 (2:0)
Utkání mělo tempo a nasazení. Jihlava měla jasně navrch a celé utkání diktovala tempo. Za celé utkání jsme jen dvakrát ohrozili domácí bránu a to jen z propagačních střel.

1.HFK Olomouc U19: 1.SC Znojmo U19 0:1 (0:1)
V utkání s Olomouci jsme byli lepším týmem, jenže nás trápila produktivita. Jedinou branku vstřelil Pohanka.

Kroměříž U19:1.SC Znojmo U19 5:3 (4:1)
První poločas jsme si sami zavařili, když již po 12min jsme prohrávali 2:0. Podceněný první poločas jsme se snažili ve druhém napravit. Zlepšili jsme pohyb a hned to bylo znát. Kroměříž od obratu v náš prospěch zachránil domácí brankař, který držel domácí tým. Utkání skončilo nakonec hokejovým výsledkem.

1.SC Znojmo U19: Domino Bratislava U19 2:4 (2:1)
Hrano na umělce v Tasovicích.První poločas byl z naši strany slušně odehraný. Soupeř byl techničtější a nám vyhovovalo hrát na rychlé brejky. Opět naše skóre mohlo být výraznější pokud bychom zlepšili produktivitu. Druhý poločas byl již z naši strany horší a hosté nás potrestali z každé šance.

1.SC Znojmo U19: Prostějov U19 2:1 (2:0)
Svižné utkání se hrálo na umělce v Tasovicích. První poločas jsme určovali tempo hry a byli jsme odměněni. Druhý poločas se hosté snažili otočit výsledek, ale nám se dařilo eliminovat stupňující tlak. Toto vítězství s kvalitním soupeřem je cenné i protože chybělo 5 hráčů základní sestavy. Dává to jakousi jistotu nahraditelnosti.