FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Skalp divizního týmu pro devatenáctku

Skalp divizního týmu pro devatenáctku T a s o v i c e / Z n o j m o - První vítězství v přípravě si připsala naše devatenáctka. Na umělce v Tasovicích si poradila s divizními muži Staré Říše, které přestřílela 3:2. Už ve středu pak svoje utkání sehrála U18, která se ale proti mužům Röschitze neprosadila.

 
 
 

Příprava U19: 1. SC Znojmo - Stará Říše (muži) 3:2 (1:1)

Branky Znojma: F. Štěpánek 2 (jeden z pen.), Prycl

Výhra v přípravě nad divizním celkem je jistě před nadcházející jarní části Moravskoslezské dorostenecké ligy vzpruhou. Trenéra Františka Havlíka navíc mohl těšit návrat zraněného Davida Žižky a také to, že svoji střeleckou mušku opět našel Filip Štěpánek. „Vítězství nad divizním mančaftem si ceníme a jsme za něj rádi – měl by to být impuls pro kluky, že jsme na dobré cestě. V utkání jsme měli dobré i špatné momenty, což jsme si s hráči rozebrali. V nebezpečných prostorech na naší obranné polovině potřebujeme některé krizové situace pod tlakem soupeře a prostoru vyřešit jednoduše – někdy je méně více. Určitě ještě nejsme připraveni na soutěž, tým měl ale dnes energii, komunikaci, emoce - výrazným způsobem se zvedly individuální výkony některých hráčů,“ kvitoval kouč.

Jak už ale bylo výše zmíněno znojemský lodivod výhru nepřeceňoval a jak je jeho zvykem, zápas hodnotil střízlivě. „Vítězství je potřeba přijmout s radostí, ale zároveň s pokorou – určitě jsme nebyli lepším týmem, kdy jsme měli pasáže hry, které byly hluché – bez energie v napadání a dostupování protihráčů, bez kvality na míči a v kombinaci,“ uvedl.

Příprava U18: 1. SC Znojmo - Röschitz (muži) 0:3 (0:3)

Zatímco U17 v Pohořelicích zápolila se šestnáctkou Zbrojovky Brno, U18 měla v plánu přípravné utkání v Tasovicích proti mužům Röschitzu. Velký prostor tak dostal širší kádr devatenáctky i někteří mladí hráči. Zkušenosti ale jednoznačně stály na straně soupeře. „Do utkání jsme vstoupili energicky, kdy jsme chtěli vysoko napadat a být aktivní. Výkon nám ale výrazně spadl po inkasovaných gólech v krátkém časovém úseku, kdy nás soupeř potrestal za nepřipravenost na osobní souboje a naši nekvalitu v přechodové fázi na naší obranné polovině, kdy nám nemilosrdně ztrestal naše ztráty míčů na 30 – 40 metrech od naší brány. Po prostřídání se nám hra zvedla, druhý poločas jsme měli více šancí, kdy některé byly snad více než stoprocentní – v zakončení nám ale chyběl důraz a přesnost. Pro některé mladé kluky první zkušenost s chlapským fotbalem, pro hráče z U18 dobrá zápasová minutáž,“ hodnotil Havlík.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies