FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

U11 druhá v Líšni, U9 veze vítězství z turnaje v Třebíči!

U11 druhá v Líšni, U9 veze vítězství z turnaje v Třebíči! L Í Š E Ň / T Ř E B Í Č - Kategorie U11 si v neděli střihla menší turnaj v Líšni a bere druhé místo. Kategorie U9 turnaj v Třebíči ovládla. Níže přinášíme podrobnosti a výsledkový servis.

 
 
 

U11 (ročník 2011 a mladší)

V neděli 12.12.2021 zajížděla naše nejstarší přípravka na turnaj čtyř mužstev do Líšně. Během základních kol porazila Prostějov, Slavkovsko a remíza se zrodila v zápase s domácí Líšní. Ve finále poté na sebe narazily tyto dva celky znovu a o branku byl soupeř z Líšně lepší, proto bereme z turnaje stříbrné medaile.

1. SC Znojmo - 1. SK Prostějov 4:2, branky: Havlík, Minařík, Krejčí, Demjanovič

1. SC Znojmo - SK Slavkovsko 7:0, branky: Vorbis T. 2, Havlík, Minařík, Krejčí, Drozd, Dostál

1. SC Znojmo - SK Líšeň 3:3, branky: Minařík, Drozd, Dostál

FINÁLE:

1. SC Znojmo - SK Líšeň 1:2, branka: Drozd

U9 (ročník 2013 a mladší)

Třebíčská hala v sobotu 11.12.2021 patřila turnaji kategorie U9. Startovali zde čtyři mužstva, která se spolu utkala systémem každý s každým a to dvoukolově. Naši borci velmi vyrovnaný turnaj ovládli a berou zlaté medaile. Remíza v závěrečném utkání s Hodonínem znamenala náš posun na první místo s celkovým bodovým ziskem 11, tým Svratky a Hodonína získal bodů 10.

1. SC Znojmo - FC Svratka Brno 2:1 (Brtník, Balta) a 2:2 (Plechatý 2)

1. SC Znojmo - FŠ Třebíč 4:0 (Balta 2, Piskač, Stehlík) a 5:2 (Karásek 2, Tavaly, Brtník, Piskač)

1. SC Znojmo - FK Hodonín 0:1 a 1:1 (Balta)

Sestava Znojma: Šuba, Karásek, Tavaly, Brtník, Balta, Piskač, Plechatý, Stehlík, Štrombach

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies