Trenér Grmela po Brnu: Jsem rád, že jsme vyhráli s čistým kontem

Trenér Grmela po Brnu: Jsem rád, že jsme vyhráli s čistým kontem B. I v a n o v i c e - Trenér Ludevít Grmela mohl být po přípravném utkání se Zbrojovkou Brno spokojený. Jeho svěřenci se poučili ze zbytečných chyb z utkáním s Hradcem Králové a zodpovědným výkonem si došli pro vítězství 2:0. Znojemského kouče těšilo mimo dvou vstřelených gólů především čisté konto.

 
 
 

O utkání se Zbrojovkou

Konečně jsme vzadu uhráli nulu, což je pro nás po výsledcích s Libercem a Hradcem Králové důležité. Pro ty, kteří oba zápasy neviděli a přečtou si 4:0, jsou samozřejmě výsledky jednoznačné. ale kdo byl přítomen, v každém utkání jsem měli tři čtyři tutovky, které jsme neproměnili. V duelu s Hradcem jsem inkasovali čtyři góly ze standardek, i z tohoto pohledu jsem velice rád, že jsme vyhráli s nulou.

O Radimu Nepožitkovi

Nepo je dobrý fotbalista, vrací se po dlouhém těžkém zranění, vůbec to pro něj není lehké. Postupně ho zapracováváme zpátky do hry. Hodit ho ale rovnou do ostré zátěže, utopíme jeho i tým. Zvolili jsme rozumnou, plynulou cestu, aby to zvládl zdravotně a tak, aby to bylo pro všechny přínosem.

O dosavadních přípravných zápasech

I když to může vyznít po některých výsledcích v přípravě špatně, tak jsme na tom byli herně solidně. V některých věcech tam bylo dost nedisciplinovanosti, ale máme ještě měsíc a můžeme na tom pracovat. Po utkání s Hradcem uplynuly tři dny a už to bylo proti Zbrojovce při standardních situacích jiné. Je to jen o zodpovědnosti týmu, což se určitě zlepšilo.

O proměňování šancí

S neproměňováním šancí se potýkáme celou přípravu. I proti Brnu jsme se opět dostali do velkých možností, tentokrát jsme dvě dokázali proměnit, pro kluky je to vzpruha. Rozhodující je hlavně čisté konto. Když se podíváte na skóre z předchozích přípravných zápasů, budí to hrozný dojem.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • poneeo: Tenisy - Velmi spolehlivé informace - Sportovní sázení odkaz/ ...
  • JirkaPo: pouze chůze, chaos, bez systému, bez boje... ...
  • JirkaPo: jde to těžko hrát doma na jednoho útočníka a zároveň ...
  • cevoee: Tenis - velmi spolehlivé informace - sportovní sázení odkaz/ ...
  • robert.knebl: Smutná zpráva. Vzpomínám na některé výjezdy s ním. R.I.P. Vláďo ...
  • Fanek: Hodně smutná zpráva. "Formeláka", jak jsme Vladimírovi říkali jsem poznal ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin