Jihomoravské derby v přípravě, soupeřem Zbrojovka Brno

Jihomoravské derby v přípravě,  soupeřem Zbrojovka Brno Z n o j m o - V pořadí již čtvrtý prvoligový soupeř nás čeká v letošní zimní přípravě a půjde rovnou o "derby". V TCM Ivanovice se totiž střetneme se Zbrojovkou Brno, s níž jsme svedli nedávno několik velice vypjatých bitev v mistrovských utkáních a každoročně se tradičně setkáváme i v přípravě.

 
 
 

Jako minulý rok, i tento řeší Zbrojovka trable se záchranou, byť to po výhrách nad Slavii a Libercem nevypadalo. Brňany však poté postihla výsledková krize, kdy čekali šest zápasů na výhru a to je v tabulce sesunulo až na čtrnáctou pozici. Zde mají pouze jednobodový náskok na patnáctý Liberec. Nutno ovšem dodat, že na pátý Baník ztrácí jen šest bodů. Tabulka se tak za pár kol může naprosto přeskupit.

FC Zbrojovka Brno - 1.SC Znojmo FK
Úterý 3.2.2015 (14:30 hod. - TCM Ivanovice)

Zbrojovka tradičně absolvovala zimní Tipsport ligu, ve které se ale do vyřazovací fáze neprodrala. V přípravě se jí ale daří poměrně solidně. Trenéru Kotalovi však jde především o to, aby se tým správně vyladil na jarní perné boje. Brno se pochopitelně přes zimu snaží posilovat. V kádru se objevili Serenčín, Zoubele, Klán a Čtvrtníček. Na testy dorazil do svého rodného města i Radek Buchta. Znojemský hráč trenéra přesvědčil a nyní čeká na další náležitosti.

Máme šance, ale nedáváme góly a trápí nás zbytečné chyby. Taková jsou průvodní slova dosavadní přípravy našeho týmu. S ligovými celky Libercem a Hradcem Králové jsme svedli vyrovnané bitvy, ale srazily nás právě zmiňované chyby a neproměňování šancí. Do tréninku se opět zapojil nemocný Martin Levai, který byl minulý týden nemocný, mimo hru je naopak indisponovaný brankář Jiří Doleček.

V mistrovských utkáních jsme svedli se Zbrojovkou hned několik utkání. V minulém roce dvakrát v lize, tuto sezónu pak v domácím poháru, kdy jsme zvítězili brankou Oklešťka těsně 1:0.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • vimeu: Sportovní sázení -Tenis - Fotbal - Velmi spolehlivé informace odkaz/ ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
  • palasek.m: Co je prAVDA O PRODEJI KLUBU? a NENÍ TO TU ...
  • JirkaPo: pouze chůze, chaos, bez systému, bez boje... ...
  • JirkaPo: jde to těžko hrát doma na jednoho útočníka a zároveň ...
  • robert.knebl: Smutná zpráva. Vzpomínám na některé výjezdy s ním. R.I.P. Vláďo ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin