FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Šanci máme, věří před Spartou trenér Balcárek

Šanci máme, věří před Spartou trenér Balcárek Z n o j m o - Poprvé povede v trenérské roli svůj tým do boje proti Spartě. Trenér Jiří Balcárek věří, že jeho svěřenci mají šanci proti Spartě ve středečním pohárovém utkání uspět, byť respektuje jméno a sílu soupeře. Zmiňuje také, že pro Znojmo, pro fanoušky i pro hráče to bude velký svátek.

 
 
 

Na úvodu se zeptám, umíte nějaká italská slovíčka? (smích) Neumím.

Motivovat hráče proti Spartě asi nebude potřeba?
Tak, jak říkáš, je to pro hráče určitý vrchol. Utkání se Spartou je svátek, je to klub s velkou historií. Tato utkání jsou vždy svátkem. Kluky musí motivovat už jenom jméno Sparta.

Proti Spartě si samozřejmě zažil spoustu zápasů jako hráče Sigmy Olomouc, v roli trenéra to bude tvoje premiéra?
Bude to proti Spartě moje trenérská premiéra, v roli kouče jsem byl doposud v utkání jen se Spartou B.


3.k. MOL Cup
Středa
20. září
18:15 hod.
FacebookTwitter

1.SC ZNOJMO FK

AC SPARTA PRAHA

STADION HORNÍ PARK

Jak to vnímáte z trenérské pozice místo té hráčské?
Nějak to nevnímám, možná je to tím, že jsem si prošel hráčskou kariéru, na velkých stadionech, ve velkém fotbale. Určitě tě to něco znamená, je to spíše dárek pro fanoušky, pro hráče, pro město. Pořád je pro mě ale hlavní částí druhá liga.

Budu teď možná trochu odvážný, ale jak vidíte naše šance proti Spartě?
Budu možná odvážný hodně. Zažil jsem to i osobně, když se tým nenachází v dobrem rozpoložení, ať už výsledkovém nebo atmosférou, má to těžké. Ačkoliv respektuji sílu Sparty, její rozpočet, myslím si, že šance máme. Momentálně jsme v pohodě, cítím to i z nálady v kabině, uhráli jsme šňůru úspěšných utkání. Šance máme.

Když si vezmete velkou šíří kádru Sparty, je možno se na ni připravit? Může složit v podstatě dva týmy a pro trenéra je složité odhadnout sestavu...
Je to trochu specifické, když se připravujeme na soupeře v druhé lize, daleko více se dá přečíst. Ty týmy nemají takový možnosti. Kdežto Sparta je málo čitelná vzhledem k šíří kádru. Když už se jen podíváte na realizační tým, kde je asi dvacet lidí, je to trochu úsměvné. Je obtížné se na Spartu připravit a odhadnout v jaké sestavě nastoupí.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin