FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Informace pro fanoušky k pohárovému utkání se Spartou

Informace pro fanoušky k pohárovému utkání se Spartou Z n o j m o - Na pohárové utkání se Spartou, které se odehraje ve středu od 18:15 půjde na hlavní pokladnu k prodeji 500 vstupenek. Další vstupenky budou určeny pro hostující fanoušky a budou k prodeji na pokladně u vstupu do sektoru hostů. Pokladny i stadion se budou otevírat hodinu a půl před výkopem utkání.

 
 
 

Jak již bylo zmíněno, Městský stadion v Horním parku bude otevřen pro fanoušky hodinu a půl před začátkem utkáním, to jest v 16:45. Žádáme návštěvníky, aby přišli v dostatečném předstihu. Zároveň všechny fanoušky žádáme, aby se řídili a dodržovali návštěvní řád, dbali pokynů pořadatelů a respektovali místa vyčleněné pro držitele permanentek. Děkujeme.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD STADIONU PŘI FOTBALOVÝCH UTKÁNÍCH

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin