Roman Hříbek: Zklamání z podzimu nevyprchalo, na jaře to bude jiná jízda

Roman Hříbek: Zklamání z podzimu nevyprchalo, na jaře to bude jiná jízda Z n o j m o - Hráčům se pomalu ale jistě blíží třítýdenní volno, po kterém ale bude následovat tvrdá práce v zimní přípravě. O současných trénincích, o zimní přípravě, ale i nepovedeném podzimu jsme se bavili s obráncem Romanem Hříbkem. „Začátek sezóny byl dobrý, ale potom...bída. Věřím, že na jaře to bude jiná jízda.“ I na této odpovědi je vidět, že hráče situaci v tabulce stále hodně trápí a jsou odhodlání to na jaře zlomit.

 
 
 

Romane tréninky po skončení podzimní sezóny už asi nejsou tak intenzivní?
Je to takové uvolněné. Máme tréninky většinou v hale nebo na malé umělce u stadionu. Fotbálky, bago, někteří hráči mají individuální tréninky, posilovna atd.

Jde spíše o to, udržet tělo v pohybu a rytmu.
Jasný, musí to být trochu v rytmu, ne jenom ležet a flákat se. (s úsměvem)

Asi je logické, že mysl už se upírá k volnu?
Myslím, že volno po podzimu přijde vhod a potřebujeme ho. Dostat se do klidu a od ledna začít úplně jinak.

Podzimní část FNL nebyla ideální, máš to stále v hlavě?
Určitě. Stále to nevyprchalo. Pozice v tabulce není vůbec ideální, vůbec jsme nečekali, že to bude takové. Začátek sezóny byl dobrý, ale potom...bída.

Pauza mezi podzimem a jarem bude nyní poměrně hodně dlouhá. Minulou sezónu se začínalo už v únoru, nyní je to až sedmého března.
Je to dlouhé, s tím souvisí to, že i příprava bude dlouhá. Věřím, že se na jaro pořádně nachystáme, a že to na jaře bude jiná jízda hned od prvního kola.

Jak ten dlouhý čas vnímáš, v člověku někdy je, že by chtěl neúspěchy odčinit co nejdříve?
Musíme se na to nachystat, věřím, že nás trenér dobře připraví. Nejspíše přijdou nějaké změny, přijdou noví hráči, rozšíří se trochu kádr.

Bavili jsme se o volnu, které bude v druhé polovině prosince. Tenhle rok byl nesmírně náročný. Jaro v Synot lize, rekonstrukce stadionu, stěhování z kabiny do kabiny. Tohle volno nejspíše přijde vhod, než kdykoliv jindy?
To je taková druhá stránka věci. Celý rok byl takový hektický. Určitě nám tři týdny volna pomohou.

Na závěr vánoční otázka, jak je budeš trávit, bude to taková vánoční klasika?
Samozřejmě, v rodinném kruhu...Hříbci. (smích)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin