Kdyby to v první půli bylo 4:1, tak by se nikdo nemohl divit., říká Šuškavčevič po Vlašimi

Kdyby to v první půli bylo 4:1, tak by se nikdo nemohl divit., říká Šuškavčevič po Vlašimi V L A Š I M - Našim fotbalistům se letos nedaří. V osmém kole sice remízovali na hřišti Vlašimi 2:2, průběh zápasu jim však znovu nabídl šance, díky kterým si mohli dojít pro tři body. Nejen to mrzelo asistenta trenéra Darka Šuškavčeviče, který po utkání vysvětlil, z jakého důvodu nebyli v nominaci Jakub Kučera a St. Hillary Kathon.

 
 
 

Jak byste utkání zhodnotil? Venku by se dvakrát vedení ztrácet nemělo…
Tak to určitě ne, měli bychom si vše pohlídat. Měli jsme dost příležitostí, abychom vyhráli. Alespoň co se týče vývoje zápasu a vytvořených šancí.

V závěru zápasu však Vlašim mohla skórovat a mohla tak přijít další naše prohra…
Když se podíváme zpátky, tak v prvním poločase jsme měli tři čtyři gólové šance. Kdyby to v první půli bylo 3:1 či 4:1, tak by se nikdo nemohl divit.

Do prvního vyrovnání jsme byli na hřišti jasně lepší. Poté to bylo od našich hráčů do konce poločasu spíše povadlé. Co jste hráčům v kabině říkali?
V prvním poločase jsme na levé straně nemohli zachytit protihráče a občas nám tam dělali problémy. Říkali jsme si tak, že vše napravíme, což si myslím, že nám ve druhé půli šlo. Pak jsme dali na 2:1 a měli další šance. Nevím, jestli druhá branka byla z ofsajdu nebo ne, k tomu se nyní nechci vyjadřovat. Nemůžeme se na to každopádně vymlouvat. Měli jsme si výsledek uhrát.

Za námi je nyní osm kol, ve kterých jsme obdrželi čtrnáct branek, což je docela vysoké číslo…
Je to určitě hodně, ale pořád na tom pracujeme. Doufám, že podobná statistika už nebude mít pokračování.

Kromě nevydařené formy tým kosí zranění. V prvním poločase musel střídat Dźenis Beganović, na konci duelu byl nepříjemně faulovaný Kuba Teplý…
U Beganoviče uvidíme, jak s ním vše bude vypadat, měl problémy s kolenem. Doufáme, že to nebude nic horšího. Podle toho, co však říkal, tak to s ním nevypadá růžově. Máme před sebou čtyři pět dní, dáme se do kupy a musíme zvládnout příští zápas s Ústím nad Labem.

Lze si přes zmíněné nedostatky vzít z utkání s Vlašimí pozitivní věci?
Vstřelili jsme dva góly, měli jsme dost příležitostí. Na druhou stranu jich máme hodně každý zápas, akorát je neproměňujeme. Šance si vytváříme, což je pozitivní, jen je potřeba pracovat na tom, abychom z minima vytěžili maximum. Těch šancí proti Vlašimi bylo až moc.

V nominaci nebyli Jakub Kučera a St. Hillary Kathon. Mohl byste se k tomu blíže vyjádřit?
Kučera měl po zápase s Blanskem zdravotní problémy, nebyl stoprocentně připravený. Co se týká Kathona, tak byl na reprezentačním srazu. Teď si nejsem jistý, zda má potíže s papírovými vízy, nebo je to už vyřešené, ale momentálně s námi není.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • rryanallen: Koupit (Whatsapp: +447459294174) Pas, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, certifikáty, IELTS, ...
  • JirC: Včera to nebylo tak zlé. Jen mám pocit, že ...
  • mišák.z: Jak se dívám tak budeme mít hodně těžký soupeře , ...
  • FRIDRICH: odkaz sc živě!!!!! ...
  • robert.knebl: Prewiev k zápasu k Ústí n. L. mi uniklo nebo ...
  • robert.knebl: Myslím, že potřebujeme minimálně ještě 9 bodů k záchraně! Tzn. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin