Halový turnaj U15 Žďár nad Sázavou

Halový turnaj U15 Žďár nad Sázavou Z N O J M O - O minulém víkendu se naše patnáctka zúčastnila již pro nás tradičního turnaje ve Žďáru nad Sázavou "O pohár starosty města".V konkurenci mnoha ligových mužstev z Čech i Moravy se určitě neztratila a odvezla do Znojma pohár za nepopulární čtvrté místo. Umístění v konečném součtu mohlo být i lepší, kdyby...

Nejprve ve čtvrtfinále narazili na dosud bezkonkurenční Vyšehrad ,který vyhrál druhou skupinu bez ztráty byť jediného bodu. Po dobrém taktickém výkonu v ostrém utkání naši kluci brali za výhru 4:2 postup do semifinále. Dalším soupeřem bylo Slovácko. Ještě čtyři minuty před koncem jsme vedli 2:0,ale po školáckých jsme soupeři doslova darovali postup. V zápase o bronz s Pískem tomu bylo podobně. V poslední minutě jsme vedli o gól, abychom neproměnili ještě 100% šanci a následně dvěma slepenými góly soupeř strhl vítězství na svou stranu. V konečném součtu však patnáctka Znojma určitě obstála. Nechala za sebou například mužstva Sigmy Olomouc, Jihlavy,FŠ Třebíč nebo Vyšehradu. Pro mužstvo je to povzbuzení do další práce a zpestření zimní přípravy.