Doufám, že zima nebude tak drsná, usmívá se St. Hillaire v premiérovém rozhovoru

Doufám, že zima nebude tak drsná, usmívá se St. Hillaire v premiérovém rozhovoru Z N O J M O - V posledních dvou duelech sice Kathon St. Hillaire neodehrál plný počet minut, přesto se stačil podílet na dvou brankách Znojma. Po asistenci v Chrudimi si připsal premiérový a velice důležitý gól v pátek s Třincem, proti kterému zvyšoval na 2:0. A tak nebylo pochyb o tom, kdo se po vítězném duelu měl postavit před naši kameru.

 
 
 
This text will be replaced

Poprvé se St. Hillaire v soutěžním zápase představil na začátku srpna proti Jihlavě. Od druhého poločasu vystřídal Jana Šulce, a ačkoliv týmu nedokázal pomoci se prosadit, svým výkonem si řekl o základní sestavu na hřišti Chrudimi. Na půdě nováčka se uvedl skvělým způsobem, když po výborném napadání soupeře připravil gólovou asistenci pro Kubu Teplého.

Jejich role se v pátečním duelu vyměnily. Teplý si počkal na rychlý náběh dvacetiletého záložníka, který po parádním sprintu poslal znojemský tým do dvoubrankového vedení. „Věděl jsem, jak důležitý jen ten zápas. Šel jsem po míči a zamířil jsem přesně,“ prohlásil fotbalista, který si již připsal start za národní tým Trinidadu a Tobaga.

Na první pohled Kathon St. Hillaire zaujme svoji neobyčejnou rychlostí a výbušností. „Používám to, abych pomohl svému týmu být lepší. Využívám svoji rychlost, abych ze strany mohl střílet na bránu, a abych využil svých schopností na vstřelení branky,“ zastavil se u svých velkých předností.

Ve středu znojemský celek zajíždí do divizních Kozlovic, kde sehraje duel v rámci prvního kola domácího poháru. A u toho by neměl chybět ani St. Hillaire. „Očekávám, že nad nimi zvítězíme, abychom se dostali do dalšího kola poháru, a také, abychom získali více sebevědomí, které teď potřebujeme,“ má jednoznačný cíl.

Fotbalista z Trinidadu a Tobaga letos stráví první zimu na evropském kontinentu, což pro něj bude velký nezvyk. „Doufám, že nebude tak drsná, nikdy jsem tady v zimním období nehrál, ale musím se připravit tak, aby mi to nevadilo,“ dodal na závěr.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jiří_M.: Zato ty si toho dost v životě dokázal, tleskám ti! ...
  • mirecekzn: To podání vysvětlení je perla za perlou. Starobní důchodce ani ...
  • Miki4: Chválím reakci majitele klubu!!!! Jinak to jsou od novinářů kecy po ...
  • Krajs: No právě.... kde se píše že to je nějaký načasování??? ...
  • JirkaPo: tak mi prosím vysvětlete , z toho článku, na který ...
  • Krajs: Nemas pravdu, jsem fanda ze Znojma, kterymu uz dochazi trpelivost ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin