Kdybych věděl, koho mám střídat, tak bych to dělal, smál se Kalvoda po první výhře

Kdybych věděl, koho mám střídat, tak bych to dělal, smál se Kalvoda po první výhře Z N O J M O - Pořádnou úlevu mohl po pátečním duelu pocítit Leoš Kalvoda. Hlavní trenér znojemského týmu se o první ligovou výhru v sezóně zasloužil povedeným střídáním, které se mu vydařilo v případě Kathona St. Hillaireho. Právě dvacetiletý fotbalista od příchodu na hřiště svým pohybem působil soupeři velké potíže, což se projevilo také při druhém gólu. Kalvoda po vítězství nehodnotil nejen výbornou rošádu, ale rovněž se rozpovídal o důležitých třech bodech.

 
 
 
This text will be replaced

„Jsem hrozně rád, že se nám to podařilo, protože po dobré přípravě a špatné začátku sezóny jsme to už potřebovali. Musím však říci, že je to teprve první vítězství. Bude chtít na to navázat a pokračovat v tom,“ zůstává při zemi Leoš Kalvoda.

Nejvíce si náš hlavní trenér po zápase cenil poctivosti a odhodlání. „Nikomu nejde nic vytknout, že by něco ošidil nebo vynechal, za co jsme hráče kritizovali po Chrudimi,“ prohlásil spokojený Kalvoda. Rovněž zkušený kouč viděl rozdílné dva poločasy, přičemž v tom druhém jsme soupeře více zmáčkli a vstřelili toužené góly.

„Žádný mančaft nechtěl udělat chybu a prohrát. Byl to opatrný fotbal. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme rozhodnout a to se nám podařilo. I když musím říci, že první branka byla se štěstím,“ uznal.

Další poznatky našeho kouče nejen ze samotného zápasu najdete v přiloženém videu.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jiří_M.: Zato ty si toho dost v životě dokázal, tleskám ti! ...
  • mirecekzn: To podání vysvětlení je perla za perlou. Starobní důchodce ani ...
  • Miki4: Chválím reakci majitele klubu!!!! Jinak to jsou od novinářů kecy po ...
  • Krajs: No právě.... kde se píše že to je nějaký načasování??? ...
  • JirkaPo: tak mi prosím vysvětlete , z toho článku, na který ...
  • Krajs: Nemas pravdu, jsem fanda ze Znojma, kterymu uz dochazi trpelivost ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin