Do Znojma přijede Varnsdorf!

Do Znojma přijede Varnsdorf! Z n o j m o - Do konce tohoto ročníku FNL zbývají tři kola a náš A-tým se ještě dvakrát představí doma. V tom nejbližším zápase přivítáme celek ze severu Čech - FK Varnsdorf.

 
 
 

Pohled na tabulku prozradí, že jsme na tom v tabulce o 4 body lépe jak náš soupeř a toužebná výhra by vymazala už veškeré teorie o klesnutí v tabulce na místa, kde si to nikdo z nás nepřeje. Naopak hosté jsou jen 3 body nad pásmem sestupu a přesto, že věří ve vlastní síly, mohou se o setrvání v soutěži bát až do posledního kola. Skóre mají oba týmy podobné - my 33:43, soupeř 35:43.

Na podzim si s námi soupeř u sebe doma poradil jasně 3:0, takže mu máme co oplácet. Nebude to ovšem vůbec lehké, jelikož se nám na jaře vůbec nedaří tak, jak bychom si všichni představovali. V posledním zápase jsme přišli i o jediný bod v nastaveném čase. Naopak náš protivník si připsal tři body za výhru 4:2 nad Pardubicemi, tedy jedním z týmů, který stále ještě může byť už jen asi teoreticky bojovat o postup. A v jaké sestavě FK Varnsdorf nastoupil? Samoel – Rudnytskyy, Kozma, Zieris (C), Kouřil, Chlumecký (29. Bílek) – Durdević, Bláha, Zbrožek, Ondráček (74. Dordić) – Klobása (72. Šup). Dvě branky dal Klobása, po jedné Kouřil a Durděvić. Ostatně posledně jmenovaný Makedonec je s 10 brankami nejlepším střelcem týmu.

Ani pohled na vzájemné zápasy těchto dvou vzdálených klubů není nezajímavý. V dosavadních 13 zápasech se z výhry radoval Varnsdorf 6x, naši hráči 5x a jen dvakrát byla remíza. Branek moc ve vzájemných duelech nepadá - jen 2,46 na zápas a to tomu průměru pomáhá naše výhra 6:0 před dvěma lety ve Varnsdorfu či soupeřova výhra 4:1 na stejném místě před třemi a půl lety. Poslední dva vzájemné zápasy ve Znojmě jsme vyhráli 2:0, respektive 2:1.

Věřme, že se nám podaří zlomit jarní nepohodu a připíšeme si 3 body: Buďte prosím u toho!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • robert.knebl: Pro mišak.z: Ano, J. Brown je dobrý, ale právě proto ...
  • mišak.z: Co jsem slyšel tak J. Brown je dobrý,samá chvála jen ...
  • robert.knebl: Pozitivní je, že se vyhrálo - to je super. Pozitivní ...
  • Miki4: Neuvěřitelné..čekejme co dál.. ...
  • robert.knebl: 6:0 ... když jsem na teletextu viděl, že Znojmo rozdrtili ...
  • mišák.z: Doufám že dnešek kluky nakopl a začnou si věřit. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin