SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Daniel Odehnal: Sáhli jsme si až na dno, ale zvládli jsme to

Daniel Odehnal: Sáhli jsme si až na dno, ale zvládli jsme to Z n o j m o / O l o m o u c - Zápas s Olomoucí byl nejen šlágrem kola a soubojem dvou exligistů, ale do jisté míry také strategickým soubojem. A trenér Machala udělal jeden velice zajímavý tah. Na postu levého obránce se totiž překvapivě objevil Daniel Odehnal, jehož obvyklým postem je stoperská pozice. A nakonec toto řešení slavilo úspěch. Navíc Olomouc útočila převážně jen nakopávanými míči do obrany a i díky stále ještě mladému obránci jsme v kombinaci s Martinem Hudcem ve vzduchu dominovali.

 
 
 

Je pro tebe výhra z Olomouce něčím speciální? Nebo to bereš jako každou jinou výhru?
Zápas s Olomoucí byl přece jen o něco vyhecovanější kvůli trenérovi Kalvodovi, který tady ve Znojmě odvedl dost práce a mě dal možnost zahrát si první ligu. Proto jsem to bral trošku prestižněji a hlavně je taky Olomouc velký favorit FNL. Věděli jsme, že to bude těžké utkání, ale zvládli jsme to. Sáhli jsme si až na dno a za výhru jsem moc rád.

Nastoupil jsi překvapivě na kraji obrany. Jak se ti hrálo na tomto postu?
Není to můj post, ale jsem rád, že jsem mohl nastoupit, a že jsem hrál. Snažil jsem se co nejvíce pomoct týmu k vítězství. Trenér po mě nechtěl, abych moc útočil, ale abych využil své přednosti hlavně směrem dozadu a pomohl to odbránit.

Olomouc útočila především dlouhými nákopy, jak moc bylo těžké ke konci zápasu tyto výpady odvracet?
Pro mě bylo překvapivé, že si Olomouc moc nevěděla rady, a proto to nakopávala. Myslím, že pro nás to bylo o to jednoduší a souboje jsme zvládli vyhrávat. Dali jsem do toho všechno a ubránili jsme to.

Vždy, když jste nastoupili ve zlatočerných dresech, přišla výhra. Nejsou s nadsázkou tendence odehrát sezónu jen v nich?
Já moc pověrčivý nejsem a ani si těchto věcí moc nevšímám, ale kdyby nám to pomohlo a vyhrávali bychom v nich, tak bych to klidně celé v těchto dresech odehrál.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies