SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Trenér Machala: Výhra je příjemná, ale zůstáváme nohama na zemi

Trenér Machala: Výhra je příjemná, ale zůstáváme nohama na zemi O l o m o u c - Trenér Oldřich Machala samozřejmě mohl být po výhře 2:0 nad Olomoucí velice spokojený. Jeho návrat na Hanou byl orámován třemi body pro náš tým a vrátili jsme se tak opět na čelo tabulky FNL. Kouč si pochvaloval zlepšený výkon oproti utkání Vlašimi, ale nepodléhá euforii. Již za týden totiž čeká jeho svěřence těžký domácí zápas proti Táborsku.

 
 
 

Trenére, návrat do Olomouce byl po výhře určitě příjemný?
Do Olomouce jsme jeli s tím, že chceme samozřejmě bodovat. Věděli jsme ale, že to bude složitý zápas. Sigma musela bodovat a my jsme si toho byli vědomi. Myslím si, že jsme se na to dobře nachystali. Bylo vidět, že Sigma není v optimální pohodě. Jsem spokojený, že jsme vyhráli. Musím klukům poblahopřát k výkonu a k třem bodům. Protože jsme pokazili zápas s Vlašimí. Chtěli jsme to v Olomouci napravit.

Zápas byl i speciální vzhledem k tomu, že na druhé straně stál Leoš Kalvoda.
Určitě byl speciální. Já na jedné straně, Leoš na druhé. Myslím, že ve Znojmě se to tak také trochu bralo. Bylo to více prestižní. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli, protože proti Vlašimi jsme hráli opravdu špatně a možná jsme byli také trochu pod tlakem. Věřil jsem, že tady v Olomouci na takovém krásném stadionu podáme lepší výkon.

Po prohraném zápase s Vlašimí je výhra v takto těžkém zápase určitě velice příjemná?
Jak už jsem zmiňoval, pokazili jsme zápas s Vlašimí a v Olomouci jsme chtěli bodovat. Tím, že se povedlo vyhrát, jsme se dostali opět na čelní pozice v tabulce. Jsme ale na zemi, za týden nás čeká Táborsko a musíme se na tento zápas důkladně připravit. Máme to i složité v tom, že máme kvůli rekonstrukci stadionu prakticky prázdný stadion. Ale nedá se nic dělat, těšíme se, až to bude vše hotové.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies