Byla to rychlá prohlídka, komentoval závod Znojmo 790 Extreme Jarda Svozil

Byla to rychlá prohlídka, komentoval závod Znojmo 790 Extreme Jarda Svozil Z n o j m o - V pátek 8. července se v rámci celoročních oslav výročí 790 let od založení města Znojma uskutečnil unikátní závod ve výběhu na jednu ze znojemských dominant – Radniční věž. Závodu se zúčastnil i náš tým ve složení Jan Javůrek, Jaroslav Svozil, Petr Vavřík, Bronislav Stáňa a Michal Garčic. Nakonec jsme v kategorii týmů obsadili bronzovou pozici. Na dojmy ze závodu jsme se těsně po doběhu zeptali zadýchaného Jardy Svozila.

Byla to tvoje první prohlídka Radniční věže?
Byla a musím říct, že to byla celkem rychlá prohlídka. Necelá minuta, stačí...

Která pasáž tratě byla nejnáročnější?
Celkově to bylo poměrně náročné. V tréninkovém procesu, který máme nyní v přípravě, toho máme plný kecky. Ale zpestřit si takhle den, proč ne.

Účastnil ses v minulosti podobného závodu?
V mládí na táboře. (s úsměvem) Ovšem takovýto závod v porovnání florbalistů, amerických fotbalistů, hokejistů a ostatních sportovců pro mě byl novinkou.

S časem 56 vteřin jsi spokojený?
Měl jsme cíl se hlavně nezranit a doběhnout tak nějak do té minuty, což se povedlo, takže fajn.