FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Zápasy – Okresní soutěž mladší žáci 8+1 skupina A 2020/2021

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka modří:  tým | zápasy | tabulka | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka žlutí:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
1.k. OS MLŽ 8+1 sk.C ne 30.8.  TJ Sokol Přímětice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:9 (0:5)
Branky: 55.Kučera - 8., 37. a 58.Buršík, 16. a 25.Kazdera, 21. a 40.Bíza, 15.Šeiner, 47.Šabata
Rozhodčí: Radek Strapina
Diváci: 35
2.k. OS MLŽ 8+1 sk.C ne 6.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  TJ Sokol Dyje 6:1 (3:1)
Branky: 21., 23. a 51.Buršík, 26.Bíza, 47.Šmerda, 53.Bobor - 11.Matoušková
Rozhodčí: Ondřej Urban
Diváci: 80
3.k. OS MLŽ 8+1 sk.C ne 13.9.  FK Práče/TJ Dynamo Oleksovice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 3:3 (1:1)
Branky: 8. a 38.Tauš, 45.Gábor - 25.Bíza, 47.Demjanovič, 51.Buršík z pen.
Rozhodčí: Ondřej Urban
Diváci: 40
4.k. OS MLŽ 8+1 sk.C po 21.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  Sokol Dobšice/TJ Suchohrdly 1:3 (1:2)
Branky: 12.Mar, 28.Mikulka, 58.Jedička
Rozhodčí: Jaroslav Krula
Diváci: 60
5.k. OS MLŽ 8+1 sk.C ne 27.9.  FCC SK Únanov  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:13 (0:5)
Branky: 10., 34., 50. a 51.Bíza, 20., 22. a 52.Buršík, 37., 55. a 60.Minařík, 9.Urban, 29.Svoboda, 44.Demjanovič
Rozhodčí: Ondřej Urban
Diváci: 45
6.k. OS MLŽ 8+1 sk.C so 3.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  TJ Sokol Přímětice 4:0 (1:0)
Branky: 25. a 39.Svoboda, 31.Burík, 54.Bíza
Rozhodčí: Ondřej Urban
Diváci: 40
8.k. OS MLŽ 8+1 sk.C so 17.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK Práče/TJ Dynamo Oleksovice 13:00  

Diváci: 0
9.k. OS MLŽ 8+1 sk.C ne 25.10.  Sokol Dobšice/TJ Suchohrdly  1.SC Znojmo-mládež,spolek 14:00  

Diváci: 0
7.k. OS MLŽ 8+1 sk.C st 28.10.  TJ Sokol Dyje  1.SC Znojmo-mládež,spolek 13:00  

Diváci: 0
10.k. OS MLŽ 8+1 skC ne 1.11.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FCC SK Únanov 12:00  

Diváci: 0
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin