FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – Kinderwelt Okresní soutěž starších přípravek skupi

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka modří:  tým | zápasy | tabulka | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka žlutí:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
1.k.1.z.OSst.př.sk.B ne 30.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Tasovice 19:4 (0)
1.k.2.z.OSst.př.sk.B ne 30.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Tasovice 19:5 (9:3)
2.k.1.z.OSst.př.sk.B so 5.9.  Sportovní FK Slup/TJ Micmanice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:10 (3:5)
2.k.2.z.OSst.př.sk.B so 5.9.  Sportovní FK Slup/TJ Micmanice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:10 (0:7)
3.k.1.z.OSst.př.sk.B ne 13.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Znojmo oranž 7:1 (5:0)
3.k.2.z.OSst.př.sk.B ne 13.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Znojmo oranž 4:4 (2:3)
4.k.1.z.OSst.př.sk.B so 19.9.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:19 (0:10)
4.k.2.z.OSst.př.sk.B so 19.9.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:25 (0:12)
5.k.1.z.OSst.př.sk.B ne 27.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Znojmo modrá 5:3 (1:2)
5.k.2.z.OSst.př.sk.B ne 27.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Znojmo modrá 6:6 (4:3)
6.k.1.z.OSst.př.sk.B so 3.10.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:10 (2:5)
6.k.2.z.OSst.př.sk.B so 3.10.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:8 (2:2)
7.k.1.z.OSst.př.sk.B ne 11.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Sportovní FK Slup/TJ Micmanice 18:1 (9:0)
7.k.2.z.OSst.př.sk.B ne 11.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Sportovní FK Slup/TJ Micmanice 10:6 (4:3)
8.k.1.z.OSst.př.sk.B ne 18.10.  FK Znojmo oranž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
8.k.2.z.OSst.př.sk.B ne 18.10.  FK Znojmo oranž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
9.k.1.z.OSst.př.sk.B ne 25.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Sokol Dobšice 10:00  
9.k.2.z.OSst.př.sk.B ne 25.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Sokol Dobšice 11:00  
10.k.1.z.OSst.př.sk. ne 1.11.  FK Znojmo modrá  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
10.k.2.z.OSst.př.sk. ne 1.11.  FK Znojmo modrá  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin