Z Hranic s remízou

Z Hranic s remízou I v dalším přípravném utkání se na konci zápasu na tabuli objevila remíza - tentokrát 1:1.

přípr., pátek 24.7.2020
SK Hranice - 1.SC Znojmo FK  1:1  (1:1)
Branky: 44.? - 11.Krakovčík
1.SC Znojmo FK: 1.poločas: Záleský - Zedníček, Pacula, Krakovčík, Prokeš - Maveritt - St. Hillaire, Moravec, Okleštěk, Poláček - Stevanović
2.poločas: Koukal - Garčic, Vocílka, Malár, Pacula - Daněk - Martinek, Fernando, Řehola, Kaššai - Pohanka

Náš tým přijel k zápasu o něco později vinou náhlé dopravní situace na dálnici, ale příliš jim to nevadilo v dobrém vstupu do utkání. Hned v 11.min. jsme se ujali vedení gólem Krakovčíka po trestném kopu Oklešťka. Domácí se ovšem rovněž během prvního poločasu zapsali na střeleckou listinu, když vyrovnali minutu před koncem první půle.

V 52.min. po pěkné akci zakončoval pěkně technicky lobem Kaššai, ale jeho střela byla tečována na roh. V 59.minutě domácí minuli šajtlí levou tyč Koukalovy branky a o minutu později došlo velké hrubce jednoho z našich obránců, kdy doslova namazal balon na kopačku domácího útočníka, ale ten totálně selhal. V 77.minutě se do vzduchu nejvíce vyšrouboval Vocílka a moc nechybělo a vedli jsme. I domácí ale mohli skórovat v 81.minutě, ale Koukal z blízkosti domácí vychytal. V 83.minutě napřáhl jeden z našich hráčů, ale dalekonosná byť prudká střela gólmana domácích nepřekvapila. V samém závěru se mohla výhra překlopit na obě strany. Nejprve v 89.minutě domácí křížnou střelou těsné minuli branku. A nakonec v 90.min. se mohl stát hrdinou Řehola, ale ztroskotal na gólmanovi.

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Nejsem spokojen s nasazením kluků. Ač jsme měli dvě jedenáctky, tak jsme nedokázali soupeře přehrát ani fyzicky. Dnes jsem stoprocentní nasazení viděl jen u mála hráčů."