Všechny branky padly po zbytečných chybách

Všechny branky padly po zbytečných chybách Předposlední přípravný zápas na umělé trávě v Blansku skočil výhrou domácích 3:1, když všechny čtyři branky po zbytečných chybách gólmanů či obrany.

 
 
přípr., sobota 22.2.2020
FK Blansko - 1.SC Znojmo FK  3:1  (1:0)
Branky: 36. a 49.Fabuš, 75.Tulaydan - 89.Banzi
FK Blansko: Záleský - Sukup (Souček), Kropáček, Štrbák (23. Tulaydan), Klusák - Žák, Paděra, Harba (Urbančok), Lahodný, Bartolomeu - Fabuš (Minx)
1.SC Znojmo FK: Jícha (46.Koukal) - Bukvić, Avdić. Pacula, Guerra (na zkoušku) - Garčic (46.Grbešic), Esin (na zkoušku) (70.Martinek), Okleštěk (56.Cheredea), De Carvalho Serra (65.Pacheco (na zkoušku)) - Buhać (70.Demjan), Dovhanyuk (56.Banzi)

Ohlasy trenérů

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Navzdory prohře 1:3 už měla naše hra fotbalové parametry. Konečně jsme byl poprvé za zimní přípravu spokojený. Branky - ty jsme soupeři de facto nahráli, ale to neřeším, řeším hru, organizaci, nasazení a s tím jsem byl dneska spokojený. I když s námi hráli někteří hráči poprvé, tak ukázali, že jsou to kvalitní hráči a pokud se domluvíme, budou posilami. Takže jsem byl opravdu spokojený a bude se mi lépe spát."

 
Zápasový servis

Reportáž

Další

Video

  • Pavel Dovhanyuk při zápase v Blansku | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin