V Hranicích jako doma - v obou zápasech naše výhra 3:0!

V Hranicích jako doma - v obou zápasech naše výhra 3:0! Pod umělým osvětlením se od 19 hodin na půdě nováčka odehrálo pro oko znojemského fanouška velmi milé představení s konečným výsledkem jak se říká rozdílem třídy a shodou okolností stejným skóre jako na podzim!

28.kolo MSFL, pátek 12.5.2023
SK Hranice - 1.SC Znojmo FK  0:3  (0:1)
Branky: 17.Ledecký, 67.Kilibarda, 71.Outtara
ŽK: 58.Rolinc, 74.Vymětalík – 75.Gomes De Gouveia
Rozhodčí: Jiří Slabý – Tomáš Ehrenberger, Tomáš Řezníček
Delegát: Jaroslav Káňa
SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát (K) (76.Cverna), Kuchař, Grygar (76.Pečeňa), Beňa, Cagaš, Koláček (46.Vymětalík), Berčík (64.Dittmer), Rolinc, Hapal (76.Marek)
Trenér: Roman Matějka
1.SC Znojmo FK: Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk, Ivanović (K), Pálfi (71.Kartišovs), Outtara (71.Gomes De Gouveia), Kilibarda (82.Mrkva), Suchý, Ledecký (82.Březina), De Vasconcelos (50.Lukčo)
Trenér: Rui José Capela Batista
Počet diváků: 362

Už zhruba po čtvrthodině jsme dali nakonec vítězný gól. Po samostatné akci se prosadil DAVID LEDECKÝ - 0:1. Domácí tým byl v tu dobu lepší, ale přesto prohrával. Marko Kilibarda ve 40.minutě po přihrávce Davida Ledeckého šel sám na gólmana Tomečka, ale branku nedal.

Co se nepovedlo před poločasem, to se povedlo po něm. V 67.minutě. MARKO KILIBARDA se po akci tentokráte Ismaela Stephana Outtary Daa prosadil jako nejlepší střelec našeho mužstva a přidal šestou branku v sezoně - 0:2. A hned o 4 minuty později se k asistenci na druhý gól přidal i svou branku právě zmińovaný ISMAEL STEPHANE OUTTARA DAO - a uzavřel na konečných 0:3.

0:3 to je výsledek, který bude možná strašit Hranice v této sezoně v souvislosti s našim týmem. My dnes venku vyhráli podruhé na jaře a po domácí výhře 2:0 nad Vysočinou, drží tak už náš brankář Franko Škugor 185 minut bez inkasového gólu.

Před sobotními a nedělními zápasy jsme v tabulce 11. V dalším kole hostíme opět v pátek a to od 17:30 aktuálního souseda v tabulce Frýdek-Místek.