SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina

Tři body za tři branky z Frýdku-Místku a zůstáváme reálně v boji o 3.místo!

Tři body za tři branky z Frýdku-Místku a zůstáváme reálně v boji o 3.místo! Poslední náš zápas na venkovním hřišti v této sezoně vyšel parádně. Přestože domácí ve druhém poločase vyrovnali náš jednobrankový náskok z prvního poločasu, hned vzápětí jsme si vzali vedení zpět a pak přidali ještě jeden gól. Posledním domácím zápasem v MSFL zakončíme letošní působení ve 3.lize a to proti FK Hodonín v pátek 14.6. od 17:30. Od středy už bude znám výsledek souboje mezi druhým Zlínskem a aktuálně třetím Třincem. Pokud získáme více bodů jako Třinec, skončíme na bronzové pozici!

31.kolo MSFL, sobota 8.6.2024
FK Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo FK  1:3  (0:1)
Branky: 59.Hykel – 20.Ferreira Viegas, 62. Lukčo, 75.Silas
ŽK: 40.Neumann, 55.Obuch, 88.Zupko, 90+3.Michlík – 10.Nzanza, 27.Velosa Pereira
Rozhodčí: Michal Grečmal - Tomáš Ehrenberger, Tomáš Malý, Simon Vejtasa
Delegát: Jiří Juřička
FK Frýdek-Místek: Přibyl – Coufal (86.Zupko), Massaniec, Velner (K) (28.Michlík), Neumann (86.Janjuš), Imider (63.Ogbu), Obuch (63.Kohut), Bialek, Hykel, Gorčica, Rubý
Trenér: Martin Šrámek
1.SC Znojmo FK: Rodriguez – Ivanović (K), Carneiro Rodrigues, Abdellaoui (66.De Almeida Parede Neto), Aires Dos Reis, Gomes Ferreira, Velosa Pereira (46.Silas), Quinvula Da Silva Pinto, Lukčo (85.Afonso Rodrigues), Ferreira Viegas, Nzanza
Trenér: Rul Miguel Félix Amorim Reis